Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tartott a legrövi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Mennyi ideig tartott a legrövidebb kapcsolatod? Miért ért véget?

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Kb 20 percig. Nem csókolt jól a srác és utána valahogy megundorodtam a további testi dolgoktól.
2018. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Talán 1 hét...

Történt valami az életemben amit nem szabadott volna látnia, és elhagyott.

2018. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
1 hét, de miért is? :D
2018. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Két és fél hónap. Megcsalt egy buliban. Nem kár érte.
2018. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Fel ora.
2018. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Három hónap. A sok kapcsolódási pont ellenére, a legfontosabb kérdésekben nem értettünk egyet.
2018. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
2 hét, 13 éves voltam. Kiderült, hogy fogadásból volt velem a srác.
2018. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Kb fél napig tartott. Udvarolt nekem egy ideje,nagyon szimpatikus volt,úgyhogy randiztunk jó párszor. Már volt csók,kézen fogva sétálás szóval nagyon a levegőben volt ,hogy akkor mi egy pár vagyunk/leszünk. Én elmentem bulizni matt részegre ittam magam, ő eljött elém a házunkhoz ,beszéltem vele kérdeztem, hogy akkor együtt vagyunk-e? , ő mondta ,hogy igen.

Majd hazament , azóta se láttam xd

Facen még írt annyit másnap,hogy neki erre nincs szüksége,a szemem elé többet nem is állt. Hát bánom rendesen :DD tudni illik velem akkoriban szakított az 5 éves kapcsolatom ezért sokszor ittam,de úgy rendesen, ő ezt nem tudta,mert nem árultam el neki..

2018. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Egy óra, és orrbetöréssel végződött számára.


Fogdosott, tapogatott, simogatott, aztán erőszakkal megcsókolt - nyilvános helyen.

2018. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Egy hétig. Naponta többször felhívott, hogy mit csinálok. Először azt hittem, csak figyelmes. Aha. Pár nap múlva éjszaka is hívott, hogy ugye nem másik férfival vagyok, meg különben is ki tudja mit csinálok. Aztán azon a hétvégén elmentem munkaügyben meg barátnőmhöz másik városba. A barátnőm lakásán boroztunk, fél óránként írt, hívott, be volt rúgva ő bulizott (ugye azt lehetett), de nekem támadt, hogy mit utazgatok, biztosan másik férfi van a dologban. Fél óra múlva megint csörög, jaaaj elnézést, ő nem úgy gondolta, megyek vele majd templomba (nagyon vallásos volt). Felhívtam reggel és megmondtam neki, hogy ennyi volt. És nem értette. -_-

Fél év után ugyanazon a szórakozóhelyen, ahol megismertem, voltam a mostani barátommal, elment mellettünk, olyan gyűlölettel nézett rám, hogy kirázott a hideg. Zakkant barom.

Ja meg már pár nap után azt pedzegette, hogy én majd az rokona esküvőjére milyen meghívót fogok tervezni.

2018. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!