Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak vagy hogyan segíthetnék a hangulat ingadozásaimon?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor van hangulatingadozásom de legtöbször rosz a kedvem nincs rá különösebb okom nem tudom azt se miért van rossz kedvem de ilyenkor a páromon vezetem le a feszültéget.bunkó vagyok vele mikor szegény meg se érdemli és nem is tesz semmi rosszat.nagyon sokszor van ezmiatt vita.nagyon szeretem őt de félek hogy elveszítem őt ezmiatt ti mit tanácsoltok?
2018. febr. 11. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, szóval nem tudom
2018. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hm
2018. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy a párod issza meg a levét, még lehet, hogy ebben a témakörben jobban járnál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg

Tehát ok nélkül szoktál ideges lenni? Vagy mindig van egy kiváltó tényező? (Az apróságok is lehetnek kiváltó tényezők, ne feledd.)


Egyébként privátban ha gondolod, felkereshetsz, válaszolok a kérdéseidre. Én is hasonló cipőben járok, mint te, és én tudom is, hogy mi bajom van.


22/N

2018. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter. Ha nem akarod akkor vannak recept nélkül kapható hangulatjavítók. A gyógynövényest ajánlom. Kb. 2-3 hét után jelentkezik a hatása.
2018. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy baratomnak a napi sport segitett. (Futas) meg a Paleo etrend. Azota nincs hangulatingadozasa.
2018. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!