Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válaszút elé érkezett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszút elé érkezett a kapcsolatunk és teljesen tanácstalan vagyok. Független véleményekre lennék kiváncsi, segítenének?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, ő 26 F én 25 N. Jelenleg még nem élünk együtt, anyagiak miatt. Most úgy alakult hogy a párom külföldi munkalehetőséget kapott, messze az otthonunktól. Nem tudom hogy készen állok e arra, hogy elköltözzek vele! Sok vitánk volt mostanában, haladékot kaptam, hogy döntsem el mit is akarok. Nagyon szeretem, de szeretem itt az életem is, a családom a munkám nagyon hiányozna. Persze öt is szeretem, de nem biztos hogy vele tartanék. Azt mondta, hogy ha én nem megyek akkor ő is marad, de attól félek hogy visszatartanám öt élete lehetőségétől. A szerelem már nem lángol, de nagyon szeretjük egymást. Arra gondoltam hogy szakítani kellene, de ha erre gondolok olyan letargia fog el, hogy legszívesebben meghalnék komolyan. De mi van ha itt maradunk és pár hónap/év múlva szét megyünk? Akkor is szörnyen éreznem magam.

Mit gondoltok, ha a szakítás gondolata fizikai fájdalmat okoz, akkor még nincs itt az ideje ugye?


2018. febr. 11. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha nyolc év alatt SEM jutott odáig a kapcsolatotok, hogy nem éltek együtt, akkor max. dugótársak vagytok... nagyon gáz!


Mellesleg menjen csak, yakorlatilag mennek az éveitek és SEMMI előrelépés nincs a "kapcsolatotokban" - vagy mi ez.

2018. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Remélem, nem voltam túl durva, de számomra hihetelen és komolytalan egy olyan együttjárogatás, ahol nyolc év után sincs semmi lépés, ezek szerint igény sem arra, hogy együtt éljetek.


Én fél év után összeköltöztem a párommal és nem a kifogásokat kerestük, hanem TETTÜNK a dologért, ti inkább másra fogjátok, miért nem akartok együtt élni.

2018. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem állsz készen a szakításra. Nem is kell, de ez tényleg nehéz.

Beszéljétek át sokszor, minden lehetőséget alaposan "vizsgáljatok" meg, ezt együtt döntsétek el. Nem könnyű, ez biztos, mert most hirtelen ugranál fejest az együttélésbe, ráadásul külföldön.

Ha ő azt mondta, hogyha te nem mész, akkor ő is marad, az nálam annyit jelent így ismeretlenül, hogy ő veled tervez, tehát nála nem hiszem, hogy felmerült a szakítás gondolata.

2018. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

"Remélem, nem voltam túl durva, de számomra hihetelen és komolytalan egy olyan együttjárogatás, ahol nyolc év után sincs semmi lépés, ezek szerint igény sem arra, hogy együtt éljetek."


Mégis együtt mennének külföldre, ezért vannak nehéz helyzetben, és írja is az elején, hogy miért nem élnek még együtt, tehát igény lenne rá.

Számold ki, elég fiatalon jöttek össze, ennyire lehordani mégsem kéne a kapcsolatukat, amit mi nem is ismerünk. :)


#3-as voltam.

2018. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze mindenre jó kifogás a pénz....nem ezért nem élnek együtt.

Szerintem is gáz, hogy 8 év alatt sehová nem fejlődött a kapcsolat.

Inkább ezen kéne gondolkodni.

Máskülönben az is megoldás lehet, hogy ő kimegy egyedül, meglátja milyen, aztán utána mész.

Semmi sem fekete vagy fehér mindig van több alternatíva csak körül kell járni.

2018. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az 1.2. és 5. hozzászólás ugyanahhoz a személyhez tartozik, egyet kell értenem vele egy-két dologban.


8 éves kapcsolat és nem fejlődött annyit, hogy együtt éljenek? Annak nagyon, de nagyon nyomós oknak kellene lennie.


Bár nem ez volt a kérdés, nem tudhatjuk, mi van a háttérben.


Anno mi 2 évesek voltuk a párommal, mikor külföldre mentünk. Ott éltünk először együtt, ott derült ki minden. Mindketten a szülői házból kezdtünk közös életet. Merész próbálkozás volt, de úgy gondoltuk, minden rendben lesz.


Milyen jellegűek a vitáitok? Ugye az együttélés kapcsán nem lehet tudni, mi a helyzet...ezt ki kell próbálni.


Ha szereted, miért nem tartasz vele? Még mindig fiatalok vagytok, próbáljátok meg! Megszínesíti a kapcsolatot, új, ismeretlen, megoldandó feladatokkal találkoznátok!

2018. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-2-es én vagyok, az 5. valaki más :)
2018. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!