Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel (28 éves), karácsonyra és a születésnapomra sem kaptam tőle semmit, még szóban sem köszöntött fel ( gondolom elfelejtette ). Szerintetek szeret? Ő azt mondja, hogy nagyon.

Figyelt kérdés
Ami még fontos, hogy az ágyban sem kezdeményez soha.
2018. febr. 11. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképpen fura.

Nem is említetted neki a témát? Nem utaltál a szülinapodon arra, hogy helo, épp x éves lettem?

2018. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te megajándékoztad karácsonykor?Ő hogy reagált?
2018. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem mindenki van oda ezekért az ünnepekért. Én jobban szeretek pl. adni, mint kapni. Én mindig leszögezem az elején, hogy utálok kapni. Semmit ne vegyen nekem. Ha vesz akkor vegyen egy tábla csokit, majd ketten megesszük, ennyi :)

Na most van ennek az ellentéte is, hogy utál adni. Na pont ilyet keresek, bármennyire is tűnik tahónak, nekem pont jó lenne. :)

Egyébként azért annyit szoktunk hogy ha valamelyikünk születésnapos, akkor reggel eleve úgy keltjük a másikat, hogy jóreggel cülinaposom, ennyi :) Hozom vagy hozza a kávét és jól indul a nap.

2018. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

erre akkor lehetne válaszolni ha leírnád azt a szitut,hogy karácsonykor odaadtad neki az ajándékot és mi történt ezután?

mit mondott vagy mit tett?

2018. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest mar a baratnod is feltette itt. Csak o azt kerdezte, hogy szerintunk gaz ha nem vett neked semmit szulinapodra mert munkanelkuli es nincs penze? Megsugok egy titkot: Valentin napra se kapsz semmit. Ezt o mondta.
2018. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!