Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani vagy együtt maradni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani vagy együtt maradni? Mást mond az eszem és a szívem is és senkivel nem tudom megbeszélni aki tőlünk független!

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, minden szabad percemet vele töltöm, ő mégis rettenetesen féltékeny. Szomszédos országban dolgozom, Internacionális környezetben. Munkám évi 4-5 alkalommal külföldi tartózkodással jár. Ilyenkor rendszerint bulizni is elmegyünk a kinti kollégákkal, és én ilyenkor nagyon jól érzem magam. Sokszor fog el a kísértés de sosem csaltam meg. Nagyon szeretem de úgy érzem hogy ennél klasszabb munka nincs a világon, jól keresek, szeretem csinálni. Ő azt szeretne hogy abba hagyjam és alakítsunk családot de én meg nem állok nem készen. Nagyon szeretem tényleg, ha arra gondolok higy ő nincs velem, beleszakad a szívem!!! Mit tegyek? Pár év múlva úgy érzem készen állnék a valódi közös életre, de meg nem... nem akarom elveszíteni! Ti mit tennétek? Én 24 éves vagyok ő 27.
2018. febr. 12. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez egyaltalan felmerul, akkor mar nincs mirol beszelni.
2018. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
megbeszélném ezt vele őszintén nyíltan. hogy fontos számodra nagyon, és nem tudod mással elképzelni a dolgot, és vele szeretnél majd családot, csak még kicsit később... még kicsit dolgoznál, lehet, hogy 2 év múlva tök máshogy fogod már gondolni, már te is vágysz a családra. mondd meg neki, hogy ez van, Te még egyenlőre nem vagy erre kész. aztán döntsön ő. ha elfogadja, akkor király, nincs miről beszélni, ha meg lépni akar, akkor lépjen le ő. ez így tiszta szerintem
2018. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mit tudsz szeretni egy olyan alakon, aki egy utolsó lotyónak tart és el akar szakítani az imádott munkádtól, hogy egy gyerekkel magához láncoljon, arra meg teljes mértékben szarik, hogy te mit akarsz és mire vágysz. Egy ilyen emberért egyáltalán nem kár, sőt.
2018. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De már annyira közös a múlt, félek higy megbánnám, lehet hogy ő csak jót akar nekem?...
2018. febr. 12. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire hülye. Mindentől el akart szakítani, amit te szeretsz, féltékenykedik a semmire és családra kényszerít, amit még nem akarsz.

Szerinted jót akar? Gyere le jóisten, ennyi ésszel.

2018. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!