Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el jön az a pillanat amikor könnyebb lesz szakítani?

Figyelt kérdés

6 éve tart a kapcsolatunk, én már nem érzem jól magam benne, vannak jó napok, de már nem az igazi. Ezt ő is érzi, de nagyon ragaszkodunk egymáshoz, ő úgy próbálja menteni, hogy változzak meg. Nem merem kimondani hogy legyen vége, pedig már nem vagyok boldog. Nálam bölcsebb emberek azt mondtak hogy el fog jönni az a pillanat, hogy egyszerűen már nem bírom tovább.

Annyi szép emlék össze köt és nagyon felek elveszíteni öt :(


2018. febr. 13. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

El fog jönni az a pillanat,de ha már most is tudod,hogy nem akarod ezt akkor jobb lenne erőt venni magadon,mert utána ostorozni fogod magadat,hogy miért húztad. A másik,hogy most még el tudtok válni szépen,de lehet,hogy ha még váraz akkor egy idő után majd megutálod(tapasztalat),mert elkezd majd idegesíteni...

Az emlék az emlék,az meg is marad.

2018. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is eljött ez a pillanat. 1 év kellett hozzá hogy ott tudjam hagyni. Betelt a pohár és nem érdekelt tovább. Persze igaza van az elsőnek ilyenkor az van hogy mi a fenének nem hagytam már ott hamarabb.
2018. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor szenvedj még és kösd le őt is x ideig, mert gyáva vagy.

Szívás :(

2018. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!