Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehez azt elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehez azt elérni, hogy a barátnőm rajongjon értem, hogy szinte csüngjön rajtam?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amikor pl. társaságban a csaj szinte rátapad a barátjára, ölelgeti, puszilgatja, teljesen odavan érte. Milyen érzés lehet ez a pasiknak? Szeretném én is átélni ezt, hogyan érhetném el a barátnőmnél, hogy ilyen legyen?
2018. febr. 14. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2 módon. Ha a bnőd szeret, és ilyen típus.

Én halálosan szeretem a páromat, mégse vagyok az, aki a társaságban egy értelmetlen mondatot nem tud kinyögni, csak a párja fülcimpáját csócsálja, és gügyög rá. persze, végig fogom a kezét, meg puszi-puszi, de nem vagyok ez a fajta nyálgép -lány.

2018. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz mit kívánsz...
2018. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas. Ez a borsó meg a héjás történet rendesen fojtogató. Ne kívánj ilyesmiket. Az ilyen lány mindent veled akar csinálni, csak te érdekled, mindent mögéd helyez. Ez mind (talán valakinek) szépen és jól hangzik, azonban ha nem reagálsz rendesen, nem figyelsz rá eléggé, de legalábbis annyira, amennyire azt ő elvárná akkor nagy hisztikbe csaphat át. Majd jönnek a lelkiismeret furdalások, beszólogatások, megjegyzések, a múlt hánytorgatása, nyűglődés és társai.

Három év. Én három évig éltem ilyen bántalmazó kapcsolatban :D Never again

2018. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a lány jellemétől is függ, nem olyasvalami, amit te érsz el.
2018. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb, ha nem akarsz ilyesmit. Attól, hogy egy lány szeret és rajong érted nem kell, hogy így viselkedjen. Egy társaságban amúgy sem vezet ez semmi jóra nyilván azért mentek emberek közé, hogy másokkal legyetek ne azért, hogy mindenki szeme láttára dugjatok ez a társaság többi tagjának is kellemetlen. Persze szép dolog ez, ha valaki nagyon szeret, de az ilyen emberek kisajátítóak és már wc-re se mehetsz el nélküle, hidd el beleőrülnél.
2018. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!