Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bocsássak meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bocsássak meg? Nagyon szeretem, de folyton bántalmaz lelkileg a barátom. Újra és újra ha összeveszünk. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Pl:.Üvöltött velem többször mert valamit rosszul csinàltam. Fogdosta a hasam hogy fogyjak le mert kövèr vok ès így nem fog kívànni. Kètszer szakitott velem ès mindannyiszor utànnamentem külföldre de sose becsülte. Azt mondta hogy nem a vilàggal van baj hanem velem, èrezni hogy nem mellettem àll, nem vèd meg, ràm hàrítja a felelősséget. Bunkó, megjegyzést tesz a szép lányokra mellettem, olyannal viccel ami egyeltalán nem az, mondjuk hogy megcsalt. Nem tisztel, inkább lenéz, megszól. Megakar változtatni.
2018. febr. 14. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
te egy idióta vagy ennyit tudok mondani.nem veszed észre hogy nem szeret téged? lépj ki ebből a kapcsolatból.
2018. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocsáss meg. Aztán tolj itt pár kérdésre olyan választ, hogy a belső számít és nem szeretik a lányok a paraszt srácokat.
2018. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
öhm.. sztem elég sok mindent írtál le! Ez neked megfelel?
2018. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha azt mondjuk ne, akkor is visszamész, mert JELENLEG egy naiv,jellemtelen senki vagy.

Majd ha felnősz, nem fogsz kérdezni és panaszkodni, hanem lépsz.

De addig megérdemled a sorsod.

2018. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam pl a barátnőm miattam változott meg,de sose köteleztem rá,s ha megtette nagyon örültem neki s igyekeztem éreztetni,hogy mennyire boldoggá tett vele. De jelzem önszántából tette,nem azért mert köteleztem rá.


Szerintem nem az a baj,ha megakarsz változni miatta,hanem az,ahogyan a barátod hozzád viszonyúl. Sose kövéreztem le a barátnőm,sose kiabáltam vele. Még ha "jogos" lett volna se. Itt akinek változnia kell első sorban az a barátod. Ha nem képes rá vagy úgy ítéli meg,hogy nem érsz annyit,akkor sajnálom,de szakítani kell.

2018. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvass utána a bántalmazó kapcoslatoknak. Magatokra fogsz ismerni. Lépj ki, amíg lehet.
2018. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy görbetükrös troll-kérdés.


A világon ilyen sztori, ember, kérdés nincs.

2018. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
PErsze, hogy nem becsül, miért tenné? Te sem becsülöd magad, ostoba!
2018. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!