Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy félek ez ügyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy félek ez ügyben a barátnőtől?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,a barátnőm 20.Egyre többet és többet beszél az esküvőről,szinte már tervezi,beleéli magát.A legjobb barátnőm még nem nősül,de neki már kb megvan kötve a keze,a barátnője totál kisajátította.Kezdem úgy érezni hogy a barátnőm azért nyomul a témára ennyire,mert már szeretné ha az én kezem is meg lenne kötve,a legjobb barátom totál elpapucsosodott a barátnője mellett.
2018. febr. 17. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Fiatal vagy még ehhez, bár te ismered magad, de ahogy olvasom megijedtél nem is kicsit. Nekem a legjobb gyerekkori barátomat vitte el ugyanígy egy csaj fiatalon egyetem után...4 évet voltak együtt azelőtt mindenhová együtt mentünk csajoztunk éjjel nappal, majd jött ez a csaj és kisajátította havert, hiába mondtam neki ez nem lesz jó vitte el a csaj és szinte eltiltotta tőlem, mert látta, hogy mekkora csajozógép vagyok, minden kapcsolatot megakart velem szüntetni, hogy ne találkozzon velem haver stb. Volt 2 év, mikor nem is engedte neki egyáltalán, hogy találkozzunk az utolsó 2 év volt ez. Majd szakítottak és visszafogadtam havert :) Ezt csak, azért írom, hogy nagyon vigyázni kell az ilyen fajta nőkkel, akik kiakarnak sajátítani. Könnyen belecsúszhatsz te is egy ilyen történetbe, amit írtam.
2018. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szeretne is lekötni... szóval legyél észnél kérdező. Majd ha tíz év múlva is melletted lesz, és tied volt a fiatalsága, akkor már talán (de magam részéről én pl akkor is csak házassági szerződéssel mennék bele)

Egyébként sok nőnek az esküvő csak azért tetszik, mert nagy ceremónia (mint pl a szalagavató, emlékszem, mi srácok utáltuk a készülődést, a lányokat meg ez éltette, hogy de szép ruhában fognak táncolni..)

Meg ezek a házasságok már nem úgy vannak, hogy egy életre szólnak. Mert régen társadalmilag lenézték aki elvált. De most már elfogadott a dolog, így viszont kijönnek az emberek alapvető ösztönei, vagyis idővel ahogy egy kapcsolatban csökken a vonzalom, úgy egyre nagyobb eséllyel képbe jön a szétválás, meg a félrelépés esélye. (nem csak a női, férfi oldalról is)

2018. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a történetben sok minden nem normális. Nem normális, hogy félsz a barátnődtől. Nem normális, hogy a barátnőd erőlteti a témát, és nem veszi észre, mennyire nem álltok készen a házasságra. Nem normális, hogy úgy gondolsz a házasaágra, mint a kezed megkötésére. Ezen a kapcsolaton sokat kell még dolgozni. Szerintem akkor érdemes házasságot kötni, ha egymás társai tudtok lenni. Amikor szabadnak érzitek magatokat a másik mellett. Amikor egymást támogatva, egymással szövetségben tudtok előre haladni egy közös jövőkép felé.
2018. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!