Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a barátnőmmel?!

Figyelt kérdés
Egy ideje ha találkozik velem nem is örül, nem szól hozzám, és mindig kedvetlen. Sőt ha hívom valahova soha nem jön el. Más srácokkal mindig elmegy bulizni és velük ahogy észrevettem jól érzi magát. Manapság csak akkor "jó" velem ha pénzt szeretne kapni amiből elmegy bulizni a srácokkal. Azt hozzátenném, hogy ha meg akarom csókolni vagy a kezét akarom megfogni akkor elhúzódik és nem akarja. Bezzeg más srácoknak viszonozza a csókot, megfogja a kezüket és beszél velük...De ha valami probléma van rögtön fontos leszek. Olyan mintha többen lennénk ebben a kapcsolatban és én ki lennék szorítva. Sőt az utóbbi időben az is gyakori hogy mindig amikor találkozunk vitázunk. Szerintem meg is csal, mert kutakodtam utána és óvszereket találtam a kabátzsebében miközben mi már 2 éve nem szexeltünk. Mások előtt le szokott égetni és hazugságokat terjeszt rólam. Mi történt vele?? Azt hozzá tenném, hogy egy nagyon szép, aranyos, jószívű lányról van szó aki eddig mindig jó kedélyű volt csak az utóbbi időben lett ilyen.

2018. febr. 18. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimászott az esti troll?
2018. febr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
?
2018. febr. 18. 00:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha nem segítség akkor ne írj légyszi
2018. febr. 18. 00:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon életszerűtlen, hogy egy ilyen kapcsolatban még benne vagy. Gyakorlatilag elfogadtad a kapcarongy szerepét.

31/f

2018. febr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miféle nulladik típusú kapcsolat a tiétek? Két éve nem szexeltek, semmi jót nem kapsz tőle, de pénzeled és segítesz neki, ő meg tojik rád, kivéve ha neki van valamire szüksége. Azt, hogy megcsal, csak úgy meséled, mintha a barátnőjével járna cukrászdába. Ez valami vicc ugye?!
2018. febr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szokták mondani erre a tortás közhelyt,hogy ha baromi jó, nem jut neked,ha szar,szenvedhetsz vele egyedül.

Úgy látom,az előbbit választottad.

2018. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Más pasikkal van nyíltan, téged kihasznál, 2 éve nincs szex és még vele vagy? Nem lehetsz ekkora madár :D Ne már
2018. febr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyám... hogy nem lehet èszrevenni a nyilvánvalót, hogy csak kihasznál?
2018. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Várj csak. Más sráccal csókolózik?
2018. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

tuti kamu, ilyen biztos nincs :D


ha mégis- ez kérdező nem kapcsolat és a "barátnőd" nem a barátnőd már egy ideje. ő fejben rég megszakította ezt a kapcsolatot (nagyjából olyan 2 éve), most meg már valószínűleg menne máshoz, ami kicsit frusztrálja, de azért a pénzedre még szüksége van. ebből érdemes mihamarabb kilépni.

2018. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!