Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom direkt idegesít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom direkt idegesít, hiperaktív?

Figyelt kérdés
Már több éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Már jobban örülök ha dolgozunk mert a hétvégék, az együtt töltött idő katasztrófa. Én nyugira vágynék, a barátom viszont teljesen megkergül. Kora reggel felébred és engem is felébreszt amikor én aludni szeretnék (telefonozik, felkel-visszafekszik, meg se próbál halk lenni, szólongat, stb). Reggeli után én gépezek egy kicsit, utána már ő szeretne wowozni. 15 perc múlva kerdezgeti hogy oda ülök-e. 20 percig nézi a tévét, aztán megint ott van a nyakamban hogy oda akar ülni. Közben a tévét is nézi. Ha filmezünk 20 percig csöndben nézi, utána telefonozik vagy engem cseszeget, szorongat (ő csak bújik szerinte) meg kiteszi a farkát hogy bukjak rá... Megy a tévé, játszik a gépen és még így sincs nyugtom mert percenként “szia, mizu, mit csinálsz, szia, szia, mizu”. Meg még benyom valami rock zenét és veri az asztalt, “dobol”. Már rászóltam hogy ez zavar, de csak annyit mondott hogy akkor vonuljak zárdába apácának (azt se tudja az mi...). Bennem van a hiba? Mi a véleményetek?
2018. febr. 18. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér kisgyerek. Hagyd ott
2018. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismeri az együttélés alapszabályait.
2018. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hiperaktív, a reggelt kezdjétek szexel, le fog lassulni.
2018. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megőrülnék tőle. És csak az utóbbi időben lett ilyen?
2018. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kéne ide egy gyerek :D
2018. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egyikőtök sem hülye, csak nem egyezik a temperamentumotok.

Hétközben dolgoztok, gondolom délutánra kimerültök, a hétvégét meg szeretné kihasználni veled, lehet számára tök kevés az együtt töltött idő és minden interakciót keres veled. A párommal mi is hasonlóak vagyunk ha huzamosabb ideig nem tudtunk foglalkozni egymással. Nyilvánvalóan nagyon szeret, én a filmes résznél örülök ha közben meg-meg szorongat,odabújik. Sokszor meg énis megfogom a kezét és'odateszem' hogy játsszon velem...vagy szeretem ha ő veszi elő és azonnal megszeretgethetem őt, s látom, hogy kíván. Szerintem sokkal élvezetesebb így élni, sosem tudnám megunni. Na meg sokkal jobb és értékesebb egymással foglalkozni mint bámulni a tvt és gépezni. Nyilván, ha sosem tudsz pihenni tőle akkor szólsz és tiszteletben kell tartsa. De ha sosem vagy vevő az ilyesmire baromi unalmas lehetsz.

2018. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!