Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a tapasztalatotok a magyar pasikkal udvarlás terén? Jók vagy inkább rosszak?

Figyelt kérdés
Én leginkább rosszat tapasztaltam és mindenhol ismerőseim csak panaszkodnak rájuk.Idézem"nem udvarolnak.Nekünk kell őket felszedni. Semmi romantika.Ha szép vagy meg csak arra akarnak de kapcsolatra nem.Mintha gáz lenne újabban jó nővel lenni d.gáson kívűl is".Hát őszintén szólva hírekben is láttam közvéleménykutatást tartottak és a lányok pont ugyanerre panaszkodtak.Nektek is ilyen rosszak a tapasztalataitok velük?Én már őszintén lassan ott tartok,hogy inkább beiratkozok nyelvtanfolyamra és németül tanulok és inkább átjárok 1 órára lévő Bécsbe ismerkedni.Azt hallottam hogy külföldi pasik ezerszer normálisabbak mint a magyarok.És tényleg kerestem a hibát magamban...de amikor már minden barátnődtől és ismerősödtől ugyanazokat a panaszokat hallod amit te is tapasztalsz akkor bizony nem magadban fogod keresni tovább a hibát,hogy mért nem lehet normális pasit találni....150-en voltunk évfolyamban egyetemen.kb 10-en házasok a többi szingli...ez nem normális.Kíváncsi lennék,hogy nektek is ilyen lesújtóak e a tapasztalataitok?
2018. febr. 18. 14:23
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
0%
... Hány éves vagy?
2018. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
3%

Miért kéne az egyik nemnek udvarolnia a másiknak, ha egyszer egyenlőség van? Udvaroljon az, aki akar valamit a másiktól.

Ha "minden barátnődtől és ismerősödtől ugyanazokat a panaszokat hallod", azt azt is jelentheti, hogy a barátnőknek vannak irreális elvárásaik.

2018. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
83%
Udvarlásban jók, sőt nagyon jók. Az is igaz, hogy kétfelé oszlanak, sokan nem tudnak udvarolni, félnek, nincs önbizalmuk, de van kb 10% aki tényleg nagyon tud, és szinte az a kapcsolat legjobb része
2018. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az a tapasztalatom, hogy vagy ajtóstól rontanak a házba, vagy egy idő után megfutamodnak, mint hogyha megijednének attól, hogy közel kerülnek valakihez.
2018. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
17%
Azért nem udvarolunk és nem romantikázunk, mert azt tapasztaltuk, hogy a magyar lányoknál ezekkel nem megyünk semmire. Ti nem udvarlásra meg romantikára vágytok, hanem arra, hogy jól meg legyetek ba szva.
2018. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
78%
Le lehet pontozni, de mivel véleményt kérsz, leírom az enyém és a barátnőimét. Ha nem vagy álomnő nekik kinézetre, ne nagyon várj udvarias gesztust. Még amelyikük előadja mennyire kedves, és jó lelkű, az is általában egy sértődékeny óvodás. Csinosabb barátnőim, akik tényleg, komolyan rendes, normális lányok, csak fogják a fejüket néha, miközben mesélik milyen "randin" jártak.* Konkrét példa. Halál aranyos csaj meséli nekem, hogy a srác akivel találkozott kiakadt, hogy meg kellett vennie a saját buszjegyét /?/, és megkérte a barátnőm, hogy visszára vegye meg ő.../. Ettől persze nem minden srác ilyen, és nem látom át az összes magyar pasi udvarlási szokásait. Ezek a környezetemben lévők.
2018. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem jók udvarlásban, a gond leginkább az, hogy egy év múlva ha már kapcsolatban vagytok, nyoma sincs annak az embernek, aki az elején udvarolt, rendes volt, normális, érdekes és társai. A leghosszabb kapcsolatom is csak két éves, de valószínűleg ez se fog örökké tartani.
2018. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
73%
Nem szeretnek udvarolni, magyarul időt szánni a megismerésre, mert minden azonnal kell, ráadásul van, aki egyenesen megalázónak tartja.
2018. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
0%

#5 de igazad van, nem ellenkezek így van, de sokan nem szeretik a véleményed

N

2018. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
25%

"Nem szeretnek udvarolni, magyarul időt szánni a megismerésre, mert minden azonnal kell, ráadásul van, aki egyenesen megalázónak tartja."

Azért, mert aki udvarol, és nem minden azonnal kell neki, az a barátzónában köt ki.

2018. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!