Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokat csalódtam minden párkapcsolatomban. Szó szerint mindegyiknél volt megcsalás, bántalmazás, hazudozás, kihasználás. Én mióta ezeken keresztül mentem én akár kivel megismerkedtem mindenkiben csak a rosszat látom, hiába nem akar rosszat az illető. Jelenleg is van párkapcsolatom szemmel láthatóan más, mint az eddigiek. Tesz értem dolgokat amivel próbálja bizonyítani, hogy szeret, de egyszerűen képtelen vagyok bízni benne, vagy egyáltalán elhinni, hogy van ember, aki szeret pedig 0-24ben együtt vagyunk. Sajnos tudom, hogy ezzel fogom az őrületbe kergetni és egyszer beleun és elhagy, de ezt nem szeretném. Abba is van a hiba velem kapcsolatban, hogy a sok csalódás által saját magamat is lenézem, olyan kevésnek érzem magamat bárkihez is, túlságosan kevés az önbizalmam valószínűleg ezért is vagyok ilyen bizalmatlan, de igazából nem csak párkapcsolatban, hanem egy egyszerű baráti kapcsolatban is. Aki volt már ilyen és tudna tanácsot adni, hogy hogyan lendült túl ezen az írjon, akár üzenetben is írhat. Köszönöm előre is mindenkinek!
2018. febr. 19. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van hasonló cipőben járó barátnőm, bár neki annyival jobb a helyzete, hogy mi, a barátai legalább egy pozitív, biztos pontot jelentünk neki az életben.


Ő sok önértékelési könyvet olvasott ebben a témában, illetve párkapcsolati könyveket is. Idővel tudatosult benne, hogy ő egy értékes, jó nő, és azzal volt a gond, hogy mindig rosszul választott a pasik terén! Rendszerint ugyanazt a típust, választotta újra és újra. Idővel megtanulta felismerni a jeleket, és nem engedte közel magához azokat, akik megint a "szar" kategóriába tartoztak.

3 éve él boldog párkapcsolatban...:)


Én tanácsolom ezeket a könyveket, és az igaz barátságok ápolását. Kell, hogy legyen olyan, akinek őszintén kitárulkozhatsz, és kibeszélheted magadból a dolgokat...:)

2018. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!