Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Lassan 5 honapja nem vagyunk egyutt exemmel.

Figyelt kérdés
Bàr szakitasunk ota minden hetveget egyutt toltottuk. Ket hete viszont lefekudt az egyik legjobb baratnommel, aki persze ezek utan nem az es valoszinuleg eddig sem volt az. Exem azt mondta, mivel 3 hete o hallott dolgokat, hogy en anno a kapcsolatunk alatt megcsaltam, hirtelen felindulásbol hivta el a baratnomet. Megbánta. Én szeretem őt.3 evet voltunk együtt. Egyszeruen nem birom elengedni. Fogalmam sincs hogyan kaphatnám vissza. ő 20F én 22NTudom, hogy mindenki naiv kislánynak gondol. És jogos lenne ha kiosztana valaki, de mégis azt kérem hogy a rosszindulatú buta megjegyzéseket hanyagoljuk, most nem tenne jót a lelkemnek.

2018. febr. 20. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért nem kommunikálsz az exeddel? Üljetek le és beszéljétek meg, hogy mit szeretnétek. Kérd meg, hogy mondja el őszintén szeretné-e még újra kezdeni, ha te is, akkor hajrá.
2018. febr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kakadu19 ***** válasza:
hát ha bosszúból lefeküdt mással szerintem felejtsd el. Máskor is megfog történni ha újra összejössz egy ilyen típusú emberrel. Valószínű már nem szeret
2018. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fel eve szakitottatok. Ez itt az ejszakai ovoda?
2018. febr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy kimeljetek a bunko kommentektől. Nem, nem ejszakai ovoda de valoszinuleg mas is van olyan helyzetbe, hogy szeret valakit akit nem akar elveszíteni.
2018. febr. 20. 02:05
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha nem szeret, miért állt bosszut? Valamint miert toltjuk még mindig egyutt a hetvegeket es van hogy hetkoznap is pár napot?! Teljesen padlon a lelkivilagom, mar 5 honapja... nem tudok rajta kiigazodni
2018. febr. 20. 02:07
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

"hát ha bosszúból lefeküdt mással szerintem felejtsd el. Máskor is megfog történni ha újra összejössz egy ilyen típusú emberrel. Valószínű már nem szeret"


Bosszúból az ereit kellett volna felvágni? Pont azért állt bosszút, mert érdekli.

Téged se az eszed fog megölni.

2018. febr. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ennyi hülyét egy rakáson... azért lóg még Veled, mert tartaléknak jó vagy a ragaszkodásod által és nem kell szembenézzen azzal, hogy "mi van akkor, ha sok szék közül a padlóra seggelek?". Csak biztosíték vagy neki, esetleg kiskutya vagy az a tipikus hülye, akire ujjal mutogatnak, mert nem veszi észre, hogy mi zajlik körülötte. Inkább szenvedj a bánattal 1 hétig és állj talpra egy másik faszingerrel, mindenkinek jobb lesz, de leginkább neked. A hülyegyerek meg majd észbekap, mikor már késő lesz.
2018. febr. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6-os, köszönöm! Bár baromi csunya dolog ez is nyilvan, mert én semmit sem tettem, ők csak ebben a tudatban élnek/éltek. Elmondasa szerint mar megbánta, de viszont nagy felhajtást nem csinàl e körül, hagyjuk a témat nem tudja visszaforditani, ezt mondja..


#7-es, koszonom neked is, lehet hogy valamilyen szinten igazad is van. Sajnos tulsagosan szeretem és ez latszik is. De viszont nem egy otromba gyerek, találna mind a 10ujjára csajt, valahogy mégis én kellek neki. És ha találkozunk, nem csak a szexről szól a találka, így úgy érzem, nem csak amiatt kellek neki.

2018. febr. 20. 03:38
 9/16 anonim ***** válasza:

Ti gyaklatilag még jártok és megcsalt. Kb mindegy, hogy ő mit mond.

Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, így van esély arra, hogy rendesen túllépsz rajta.

2018. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzátok, hogy együtt vagytok-e. Ha igen, akkor oldjátok meg, ami miatt szakítottatok. Ha nem, akkor szakítsatok meg minden kapcsolatot. Nagyon nehéz, nagyon fáj, de így semerre nem halad az életed és értékes hónapokat, éveket veszítesz el. A szakítás utáni gyászt nem fogod tudni megúszni.
2018. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!