Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti akarnátok még valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akarnátok még valakivel járni ezek után?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta összefutott egy lánnyal, akit nem nagyon ismer, de régen tetszett neki. Annyi történt, hogy a csaj ráköszönt a barátom meg azt mondja, megfordult a fejében, hogy mi lett volna ha... (magyarul ha vele jön össze és nem velem) de azt mondja velem akar lenni. Csak egy hónapja vagyunk együtt.

2018. febr. 20. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Csak szerintem szánalmas és nyomorult, ha a barátodra ráköszön egy csaj, és neki megfordul a fejében mi lenne ha? :D

Ez olyan szánalmas...de tényleg....

Mint macskát xarni....

2018. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Rohadtul túlreagálod.
2018. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"de azt mondja velem akar lenni."


Hápersze. :D Ha ló nincs, szamár is jó.

2018. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Emberek nyugodjatok le. Mindenki a ha ló nincs jó a szamár is alapon él, csak bele kéne gondolnotok.


Kérdező nagyon túlreagálod....

2018. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Aki azt mondja hogy nem gondolkozott már el ilyenen vagy ehez hasonlón az hazudik. Megláttok egy jó pasit biztos nem jut eszetekbe semmi. Na hogyne....
2018. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Na, na... óvatosan az agyarakkal. Nem tudom, hogy mi játszódik le a barátod fejében, mennyire mondta ezt komolyan, milyen kontextusban.... szóval nem biztos, hogy a helyén kezeled..ha a kapcsolat minden téren oké, akkor hagyd a fenébe ezt
2018. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze. Valakivel még akarhatnék. De mi köze ennek az esethez?

Szerintem annak örülni kell, hogy ezt kimondta. Ez azt jelenti, hogy őszinte és nem csak szerepel előtted. A későbbi stabil kapcsolat alapja.

Szerintem teljesen félreérted. Épp azért hozta szóba, mert annyira biztos benne, hogy veled akar lenni. Amikor az ember talál valami jót és fontosat, szeret azt forgatni magában, dicsekedni vele, máshoz mérni, ha csak magában is.

2018. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!