Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tudom ezt hozni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, az első pillanattól kezdve együtt is élünk. Egészen idáig egyébként minden téren remek volt a kapcsolat,

az utóbbi időben viszont nagyon sok a veszekedés; részemről azért, mert mostanában gyakran iszik alkoholt, majdnem napi rendszerességgel. Egy másik városban dolgozik hétköznap, ott is alszik a kollégáinkkal (egy munkahelyen dolgozunk), és a nap végén a sok férfi összeül, amivel nekem semmi problémám nem lenne, de a mértéket felnőtt fejjel sem sikerül eltalálnia, hiába ígéri meg hogy nem iszik, mégis éjjel részegen hív fel, és ami a legrosszabb, hogy hazudik arról hogy mennyit iszik.


Őszintén szólva belefáradtam ebbe, hogy amióta együtt vagyunk, akárhányszor elmegy másik városba dolgozni, vagy csak le a sarki kocsmába a barátaival, az ígérete ellenére részeg, mert elmondása szerint "ha inni megyek akkor iszom"...


Mindemellett folyamatosan féltékeny mindenkire, aki hozzámszól, aki ír nekem cseten, aki felhív..

Mielőtt összejöttünk, nekem csak fiú barátaim voltak, velük mindig is jobban megértettem magam, és miatta szakítottam meg a kapcsolatot velük, facebookon is levettem a képeimet, mert amiatt is néha ismeretlenek rámírkáltak, soha nem írok vissza senkinek, ő is látja,

és mondom neki, hogy akármikor belenézhet a telefonomba, ha ennyire bizalmatlan, de nem néz bele, mert " nem akar csalódni.. "

Nem értem..


És nekem ez annyira megalázó érzés, hogy olyannal vádol amit nem csinálok, és sose tennék meg, és persze az sem nyugtatja meg, hogy ugyan miért hoznám fel folyton a baba témát, ha közben mással csalom..


Egyszerűen nem értem őt, ő nem tartja be a szavát, és még támad is engem ilyen alaptalan dolgokkal, ami persze csak akkor kerül elő témaként, ha részeg, józanul nem mond semmit, nem panaszkodik.


Meguntam, de szeretem őt, nem tudnék nélküle élni, viszont ettől a dologtól már eret vágnék legszívesebben..helyre szeretném hozni, de ennél többet nem tudok tenni! Teljesen eltűntem a világhálóról, nincsenek barátaim, nem járok sehova, és mégis a semmire alapozott féltékenykedés megy részegen.. mit tegyek?



2018. febr. 20. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás kisgyerek és részeg ember soha nem hazudik! Nos döntsd el te. Én alapból ittas emberrel nem kezdenék és az első figyelmeztetés után lapátra tenném az illetőt (nálam a dohányzás is ilyen amúgy nem is kezdenék soha dohányossal ). Szóval ezek szerint a párod egy éretlen, értelmetlen ember, aki nem veszi figyelembe, amit kérsz tőle. Mellette féltékeny is. Nem, azért , de ilyen embernek akarnál gyereket szülni? Később az alkohol jobban elviszi bár nem tudom mennyi idősek vagytok most, de ha most iszik már így, akkor pár év múlva mindennap belessz állva részegen (még a végén verni is fog, ha elcsattan az első pofon részegen, majd arra fogja azért volt, mert részeg...)
2018. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez önmagában megalázó. Nem is értem miért vagy még vele. Ahogy azt sem, hogy anno hogyan tudtad megtenni egy szó nélkül, hogy megszakítsd a barátaiddal a kapcsolatot, levedd a képeidet, ne írogass senkivel stb... Ez egyáltalán nem normális. Ha akkor az elején kiállsz magadért, most lehet, hogy másképp lenne.

Én a helyedben megmondanám neki, hogyha ennyit iszik és ilyen sűrűn, akkor ne legyen féltékeny, mert te magányodban irkálsz másokkal. Hátha megszólal a lelkiismerete.

2018. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket semmi képen ne szülj egy alkesznak.
2018. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy pár hónapja alaposan elbeszélgettem vele, azóta amikor itthon van velem, nem iszik, csak ha elmegy itthonról, amit amúgy nem vallana be, de mivel más kollégákkal is beszélgetek, ők néha elszólják magukat, innen tudom meg..
2018. febr. 20. 10:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez neki kell helyrehozni, nem pedig neked.

Mondd el neki, hogy mit érzel, miket tettél érte, ő továbbra is irányít és megaláz téged. De inkább hagyd ott.

2018. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt, annyira, hogy a barátaimtól való eltávolodást kérdés nélkül megtettem, nagyon hiányoznak, és bánt a dolog, de ők is megértették miért teszem; és úgy tűnt, hogy megnyugszik,


Egyébként azt érzem, hogy szeret, nagyon igyekszik változni, a barátai azt mondták, hogy mielőtt engem megismert, sokkal rosszabb volt, sajnos egy családi tragédia miatt évekig az volt a napirend hogy a kocsmába kötött ki, ami a kapcsolatunk elején változott, ha itthon van, velem foglalkozik, de ha máshova megy munka miatt, vagy az a havi 1-2 alkalom a barátokkal..az a rémálom, akkor jönnek fel a sérelmei, amik igazságtalanok..

2018. febr. 20. 10:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Remekül haladsz afelé, hogy teljesen tönkretedd az életedet egy senkiházi alkoholfüggő beteg farok miatt. Biztosan megéri, hiszen te annyira szereted. Akkor élvezd csöndesen a szerepet, amit rád osztott. Mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy szeretné...
2018. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Esetleg tanács, hogyan javítsak ezen?
2018. febr. 20. 10:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanács esetleg úgy érzed, hogy te vagy a hibás? Tanács igyál te is vele együtt ...
2018. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan ennyire semmire becsülöd magadat, hogy ilyen faszival égeted magadat egy teljesen jövő nélküli valamiben egy alkoholista mellett? Mi kell neked, hogy rágyere, hogy alkoholisták mellett nem ülünk meg tesszük tönkre az életünket, mert hogy jaj, ő is szeret, es egyszer megváltozik, hanem menekülünk, vagy ami még jobb, eleve vannak magunk felé mèrcéink, és nem süllyedünk le hozzájuk kapcsolatba...
2018. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!