Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és hölgyeim! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és hölgyeim! Miért van az?

Figyelt kérdés
Mindig csak a nagy mellű nőkről mondják szexi .Folyamatosan csak a nagy melleket isteniti a média. Pont, olyan hatást keltve , hogy a kis mellű nők nem is nők. Engem már idegesít,nincs olyan nap, hogy kinek milyen szexi a dekoltázsa. Kiváncsi lennék, más véleményére. Már a magyar sorozatok sem szólnak másról.

2018. febr. 20. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagymellű ÉS vékony! Azt ne hagyd ki!
2018. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez borzalmas, lol. Férfiből meg a kigyúrt, szuper szimmetrikus arcú embereket nyomatják, aztán mégsem sír senki miatta.
2018. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hogy lehet referenciaként behozni egy magyar sorozatot? Gondolom éjjel nappal budapest es társaira gondolsz, amiknél nincs leljebb..

Kinek mi tetszik. Nekem a kis mell.

2018. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy a mell mérete,ha ismét arra adom a fejem,hogy elkezdjek ismerkedni,a legutolsó szempont a mell méret lesz. Egyetlen baj van a kis mellű nőkkel,az hogy bebeszélitek magatoknak,hogy mindenki csak a nagy melleket szereti,ezért frusztráltak vagytok,szorongtok, az ágyban sem tudjátok kellőképen elengedni magatokat emiatt,tisztelet a kivételnek.
2018. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudtam erről...de lehet azért, mert én kihagyom a médiát az életemből szinte mindenféle formájában...így azt sem tudom, miről szólnak a magyar sorozatok.


Tudniillik a média manipulatív...a kis önértékeléssel rendelkező embereket pedig könnyebben rázza meg/vágja a falhoz.

2018. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen körökben mozogsz, de én nem tapasztalok semmi ilyesmit. Igaz, nem nézek TV-t és emellett teljesen hidegen hagy, mit nyom le a média az emberek torkán, ezt neked is javasolnám.
2018. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És? A kövér nők is panaszkodhatnak. Meg a rövid hajúak. Meg az idősebbek.


Az ilyen kérdésekkel csak azt éred el, hogy mindenki fújjog, hogy a nagy meg lóg. Ami igaz, csak attól, hogy bántod a másikat, neked nem lesz jobb.

2018. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Félre értetted, én nem bátom a nagy mellű hölgyeket ! Én azt próbáltam leirni, hogy a kis mellű nőket nem tekintik nőknek, mindig csak a nagy mellekről van szó, bizonyos magyar internetes hírpoltálakon is az meggy kinek mekkora a dekoltázsa stb...
2018. febr. 20. 12:52
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a kicsi meg a nagy a probléma, hanem az, hogy el tudod-e fogadni magadat olyannak amilyen vagy.

Ez nem fogyókúra, a mell vagy a fül esetleg orr mérete nem befolyásolható, ezzel születünk és a génjeink is befolyásolják a formájukat, méretüket, bár van az a pénz amivel lehet rajtuk változtatni.

Fogadd el a méreted és próbálj kiteljesedni a belsődből.

2018. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tudod kinek kell ilyen 35 fölött tarthatatlan kivitel..
2018. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!