Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Van itt olyan akinek a párja, házastársa élettársa bipoláris?

Figyelt kérdés
Lehet boldog élhető életet kialakítani? Családalapítás? Ha elmesélnéd a saját történeted megköszönném. Mire kell számítani? Rengeteg kérdésem lenne.

2018. febr. 20. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Az exem bipoláris, egy évet voltunk együtt. Manipulált, érzelmileg kihasznált végül egy szó nélkül megcsalt és annyit nem mondott hogy pá. Hónapokkal később írt hogy mennyire sajnálja ami történt.

Nyilván nem csak bipolárisok lehetnek szemetek és ők is lehetnek jó partnerek. Én egy embernél ezt tapasztaltam.

2018. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
A párom anyukájának volt...sértődés a semmin, hazudozás, mindent megcsinált SZÓBAN, de sokszor, utána zugivászat, utána pénzt lopott, néha totálisan nem a témához szólt hozzá, olyan poénokat lőtt el, hogy mi szégyelltük...ajjaj...
2018. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt gyógyszeres kezelés mellett?
2018. febr. 20. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
A mi kapcsolatunkban én vagyok a bipoláris. Folyamatosan járok pszichiáterhez és szedem a gyógyszereim, de a páromnak így is nehéz. Sokszor vagyok dühös, rosszkedvű. Fel se kelek napokig. Aztán meg le se lehet lőni. Meg akarom a világot váltani. Szóval tudom, hogy nehéz. Sok türelem kell hozzánk.
2018. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Ez az intenzitástól függ, de amit ti nagyon mély állapotoknak neveztek is könnyen kezelhető, csak hosszabb idő. Szóval.., nem csak, hogy lehet, de ketten átlagemberként is könnyen kikezelhetitek a szenvedő félt.


Írj rám nyugodtan ha kell segítség, vagy válasz.

2018. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Szabad megkérdezni mióta vagytok együtt?

2018. febr. 20. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
#4-es válaszó vagyok. 7 hónapja vagyunk együtt.
2018. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Red Wixen, ne fosd ide a hülyeségeidet, ha NEM kezelik gyógyszeresen, akkor bekerül a pszichiátriára, vagy belehal a betegségébe!


Beszélgettem nem egy bipolárissal a gyakorlatom során és elképesztő, miket műveltek mániás vagy épp depresszív fázisban kezels nélkül.

2018. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2 azért nem állítanám, hogy minden bipoláris pénzt lop, meg zugivó. Bőven akad olyan alkoholista, akinek semmi baja, mégis rengeteget iszik. Szóval "sajnos" ezek között nincs összefüggés...Nem minden bipoláris lop, és alkoholizál. Valószínűleg a párod anyjának más baja is lehetett.
2018. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval akkor te beszéltél az összes ilyen beteggel, és 100%-ig tudod, hogy minden egyes beteg vagy megöli magát vagy pszichiátriára kerül? Különböző formái vannak ennek a betegségnek. Vannak, akiknél enyhébbek a tünetek és vannak, akiknél valóban sokkal aggasztóbb.
2018. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!