Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérjek szünetet a páromtól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek szünetet a páromtól? Lentebb, bővebben.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a párom 26. Idén nyáron lesz 7. éve, hogy együtt vagyunk. Szeretem Őt, ő az első, és biztos vagyok benne, hogy ő az igaz szerelmem, de soha nem volt szexuális, hódítós kalandom. És egy ideje érzem, hogy hiányzik. Mostanában a párkapcsolatunk sem működik a legfényesebben. Vannak viták, elég komoly dolgokról. Egy éve volt egy hasonló eset, azt végül meg tudtuk oldani. A párom egy olyan ember, aki önmagánál is jobban szeret engem, és eléggé hajlamos a melankóliára. De én érzem, hogy ha ez így marad, mármint, hogy nekem ilyen vágyaim vannak és hagyom még gyűlni, nem lesz jó vége.Viszont ha szünetet kérek, félek, hogy tesz valamit magával...

De így meg nem tudok élni. Éppen ez az! Élnem kell egy kicsit, mielőtt megállapodok. Őrűltnek lenni, de aggódom a párom miatt. Mit tegyek? Tudom, hogy csak én jöhetek rá a válaszra, és biztos vagyok benne rá is fogok, de tanácstalan vagyok...

A lenéző, felesleges véleményekből köszönöm, de nem kérek. Viszont minden más jöhet.



2018. febr. 20. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát... kedves 20 éves lány, kizárólag a saját életedet élheted egymagad a párodét nem.
2018. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy 19 éves és egy 13 éves. :DD
2018. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez a " csapdája" a nagyon fiatalon kezdődő, hosszú kapcsolatoknak. Teljesen normális, amit érzel, hiszen nem 13 éves vagy, fejlődik a személyiség, a szexualitás. Vagy szakíts, vagy fogadd el ezt...
2018. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, eljött az a pont, ahol döntened kell, mert akármennyire is szeretnéd, nem fogod tudni egyszerre megtartani a párod és "kiélni magad" másokkal. Borzasztóan aljas és gerinctelen dolog lenne azért szünetet kérned, hogy dughass pár másik sráccal, aztán amint ráájöttél, hogy igazából semmit nem nyertél vele, táncolnál vissza szépen a párodhoz.. Ezt mégis hogy képzelted? Fordított esetben neked hogy esne ez? A szakítás korrekt dolog ebben a helyzetben, de ez a szünetesdi undorító.


Vagy szakíts vele, mert nyilvánvalóan nem működik a nagy "igaz szerelmed", vagy kezdj el tudatosan élni és tedd helyre magadban a hormonokat, fellángolásokat. Az életben sok nehéz döntést kell meghoznod, és nem, nem fogod megúszni, a párod pedig gondolom nem érdemli meg azt, hogy hazudj neki.

2018. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értem amit mondasz, de azzal legyél tisztába hogyha lelépsz akkor ennek a kapcsolatodnak annyi.

De így nem vagy boldog, szóval éld ki magad aztán pár év múlva keress egy komolyat.

2018. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Hazudni semmiképpen nem. De hiszek benne, hogy van egy arany középút, mégha nehéz is megtalálni azt. Nem tudom elengedni őt, belerokkanna.
2018. febr. 20. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Arany középút csak az lehet, ha mindezt öszintén előadod a párodnak, ő pedig elfogadja és belemegy abba, hogy párszor félremenj. Hiába vagy ennyire elszállva magadtól, senki nem fog belerokkanni, ha elhagyod, viszont ha helyette ilyen aljas módon átvered, az tényleg maradandó sérülést okozhat.
2018. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudod elengedni őt, mert ő belerokkanna? Ez furcsa érv, lásd be.


Kicsi az esély, hogy ő legyen neked az igazi. Nem mondom, hogy lehetetlen, de kicsi az esély. Ezt nem kezdem el magyarázni, évek múlva fogsz csak erre rájönni, akár együtt maradtok akár nem.

Életünk első nagy szerelme mindig meghatározó, és azt hisszük ő az igazi. Aztán az élet többnyire bebizonyítja, hogy ez nem így van.

Viszont ez nem egy tanóra amit szünetek választanak ketté. Nincs ki be mászkálás.

Nem létezik arany középút...


Szakítani fogsz mindenképpen. Lehet hogy csak egy év múlva, de mivel a gondolat már ott van a fejedben ezért ez a vágyad egyre erősebb lesz.

2018. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Hallottad már a lelki vámpír kifejezést? A barátod szerintem az. Gyakorlatilag belőled táplálkozik, lelki terrorral tart maga mellett. A sajnálatodra, szánalmadra épít. Szabadulj meg tőle mielőbb. Egy darabig nagyon hízelgő, hogy valakinek ekkora szüksége van rád, és te vagy a megmentő angyal, de Te is látod, hogy egy idő után ez inkább teher.
2018. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nincs mit tenni, meg kell nyomorodnod mellette egy langyos fos kapcsolatban. Reméljük, évek múlva is fantasztikusnak fogod ítélni a választásodat.
2018. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!