Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy 4 év után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy 4 év után, hogy az exét szereti a párom?

Figyelt kérdés

A párom előző baratjátol teherbe esett... Szét mentek stb.. Aztán össze jött velem.

Született egy kisfiunk aki már 4 éves.

De sok x úgyerzem jobban szerette előző párját.

Nem tudom miért de legbelül nem érzem szeretne annyira mint őt...



2018. febr. 20. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

4 eve egyutt vagytok. Parod az extol teherbe esett. De van egy 4 eves kisfiatok. Wtf???

A parod megszulte mellettedvaz ex gyereket? Vagy elvetette, szakitottak s utana neked szult? Vagy mi van? Csak en nem ertem ezt?

2018. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: egy szóval nem írja, hogy a lány mikor volt együtt a barátjával és mikor lett terhes.

Ők min. 4 éve vannak együtt és van egy 4 éves gyerekük ha jól értem.


Egyébként ez esélyes. Ha nem tartotta meg a babát, akkor az örökké benne marad és ahhoz az apja is köthető. Ez ezzel jár.

2018. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy az előző pasitól lett gyereket szülte meg a csaj, hiszen 4 éve vannak ők együtt, és 4 éves a gyerek is. Joggal nevezi “kisfiunk”-nak, hiszen születése óta ő neveli.
2018. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván van egy kötődés, mégis a gyereke vér szerinti apja. Ellenben nem véletlenül mentek szét, és lett a te barátnőd.

Ha van ilyen rossz érzésed, szerintem beszéld meg vele. Az is lehet, hogy nem a "szeretet", hanem bennmaradt tüskék, lezáratlan dolgok vannak még a háttérben lelkileg.

2018. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!