Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek megbolondulni vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megbolondulni vagy mi történik velem?

Figyelt kérdés

Sok kapcsolatom volt már, de az előzőt nem tudom kiverni a fejemből, holott elég rövid kapcsolat volt. Igazából minden téren összeillettünk, de főleg az én hibámból lett vége, nem hittem el, hogy ilyen létezik. Szakítottunk ő összejött mással, elvileg hatalmas a szerelem. De nem tudom elengedni. legbelül érzem, hogy összeillünk, de ha a józan eszemre hallgatok akkor azt mondom, hogy lehetetlen, hogy kibéküljünk. Viszont olyan köteléket érzek amit nem tudok megmagyarázni és a vicc, hogy utál amire minden oka is megvan, de ha véletlenül kettesben maradunk olyan erős a vonzalom közöttünk, hogy mindenki észreveszi.

A baj, hogy eljátszottam a bizalmát, rá 1 hónapra összejött valakivel aki az ellentettem és lehet ebből házasság lesz. nem akarom hülyének érezni magam, elég jól szoktam ezeket a helyzeteket kezelni, de most. Pedig más van neki és elvileg szereti.


2018. febr. 20. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el mert megbolondulsz,vagy butaságot csinálsz.
2018. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha kilatasban a hazassag egybol “ nem yudod kiverni” vagy halalosan “ szerelmesek “ a hapsik....szanalmas. Csak a buszkeseged serult
2018. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Legtöbben átmegyünk hasonló érzéseken. Ilyen az élet. Nem tudsz mást tenni, mint leszűrni a tanulságot és továbblépni. Aztán bizonyos idő elteltével és más emberek megismerésével jó eséllyel rá fogsz jönni, hogy mégsem volt annyira különleges, és nem fogod érteni miért is volt egykor annyira fontos...
2018. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam.

Annyival masabb, hogy ket evig tartott.

Osszejott valakivel. Es hat lehet ott is hazassag lesz.

11 honap telt el.

Kezdem feledni. Lassan.

El kell fogadni. Ido kell hozza.

Es az is jo ha inkabb kerulod a tarsasagat.

2018. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan nem ér meg a dolog még egy próbát?


Ha már próbáltad és nem ment akkor valóban csak az idő segíthet.

2018. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy lesz e házasság, de legutóbb mikor így volt nővel fél év után eljegyezte. Néha arra gondolok, hogy csak menekül (kicsit hosszú lenne leírni, és lehet én lennék a hülye :D ), de nem tudom. Mindig okosan kezelem ezeket a helyezeteket, voltam már szerelmes, de most nem értem magam.
2018. febr. 20. 19:45
 7/11 WheneverYouWant ***** válasza:

Kezdjük ott hogy tökéletesnek látod. Ezt úgy hívják szerelem. Valószínűleg ha jobban elgondolkodsz akkor nem is lesz olyan tökéletes. Próbáld meg elképzelni a közös életeteket és ha találsz rengeteg dolgot amivel nem tudnál kibékülni akkor a rózsaszín köd hipp hopp el is száll. (Happened with me).

Bizalom... Rettentő fontos dolog ami ha egyszer elveszett azt többé senki vissza nem tudja hozni... lehet megbocsátani lehet színlelni hogy már elfelejtetted hogy nem is érdekel igazán de a 100% os bizalom elveszett...

A tanácsom hogy próbáld meg elfelejteni... a fent említett módszer segíthet ebben vagy az idő vagy keress magadnak valakit felejtés céljából de ez a hajó már elment és felesleges lenne kapálózni már utána az eljátszott bizalom miatt főként.

Good Luck!

28F

2018. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is volt ilyenem iszonyú kin volt megtudtam volna ölni magam szemrebbenés nélkül. De hál az égnek én férfibol vagyok és kigyúrhatom magam szóval kondizásba pörgető szerekbe (legális) folytottam a bánatom. És ugy nézek ki kost mint Lazar Angelov :D kb. Tultettem magam van barátnőm dolgozok épittem az életem. Tedd teis azt amit a szíved diktál lehet ezt meg kell beszélned vele hogy lezárd vagy éppen összebujjatok és utazzaton havaira kívánom az utóbbit. De ez az időszak mindenképpen kemény. Az idő is segitt majd hogy begyógyuljanak a sebeid csak ne kapargasd mert felszakad..
2018. febr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Kétszer is írod, hogy "elvileg" - nem tudom, mere gondolsz, de én nagyon gyakorlatinak látom azt a kapcsolatot nagyon is "gyakorlati" szerelem jellemzi.

Hogy te megőrülsz, elengeded-*e, meg más hasonlók, az exed számára már nem jelentenek semmit - hiába értelmeznéd, hogy előled menekül.

A bizalom kényes dolog, máskor majd vigyázz rá.

2018. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ö új életet kezdett szerintem teis tedd ezt.mert különben bel fogsz ebbe teljesen betegedni.Ezt már ugysem tudod vissza csinálni fõleg hogy utál is téged.szerintem felejtsd el õ keress magadnak valakit és lépj tovább.Nem érdemes már ezen rágodni.
2018. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!