Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlsúlyos csajok, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos csajok, ti hogyan fogadnátok, ha a pasitok bevallaná, hogy háj fétise van?

Figyelt kérdés

Ami azt jelenti, hogy izgatja a háj, az úszógumik, a hurkák látvanya. Még a narancsbőr és a striák is csak szexibbé tesznek számára egy nőt.


Talán enyhe feeder hajlama is van. (de itt nem arra kell gondolni, hogy amiket a tv-ben mutogatnak elriasztásként...)


Ugyanakkor nem csak fétise kiéléseként tekintene rátok, hanem szeretne is bennetek.


2018. febr. 20. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Kidobnám. Inkább olyan barátom legyen, aki támogat az egészséges életmódban, amit követek.
2018. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#2 Nem tudom, hogy a kettő miért zárná ki egymást...
2018. febr. 20. 19:35
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy ez a fetise a páromnak, de imádja a testem és tetszenek neki a striak is. De mindenem imádja.
2018. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Azért zárja ki, mert ne izguljon mellettem kövér nőkre, miközben én jól nézek ki, és öt perc alatt találok olyat, akinek én vagyok a tökéletes. Ahogy én se lennék együtt egy kövér férfival, ha közben a vékonyakra bukom.
2018. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4 Fura gondolkodás, amúgy az se zarja ki egymást, hogy valaki a vékony és a túlsúlyos személyeket is vonzónak találja, bár ez nem gyakori az tény...


#3 Ki tudja... :D Lehet az is, hogy csak téged szeret nagyon, ha pedig így van simán lehet, hogy szinte bármilyen alakod lenne imádna. :)

2018. febr. 20. 19:41
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha túlsúlyos lennék, nyilván azért lenne velem a párom, mert hájfétises, nem?
2018. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Nem...
2018. febr. 20. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:
#5 Lehet persze, hogy mindkettő bejön neki. De nekem ez a feeder hajlam is riasztó, nem tudok többet enni napi egy adag főtt ételnél és valami turmixnál reggelire, nekem ez bőven elég, szóval kiakasztana, ha tukmálni akarna kajával.
2018. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Persze ez érthető, igazából itt is mindenki más, aki normális az nyílván nem erőszakolja a párjára, különösen ha tényleg szereti. Ugyanakkor vannak olyanok akik csak a fétisüket akarják kiélni a másikon.
2018. febr. 20. 19:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2018. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!