Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy fogyni kellene?

Figyelt kérdés
Alapból sem egy vékony lány de most már a hasára hízik és annyira nem tetszik hogy valamit tennem kell. Utalás tettem nagyon halkan és észrevétlenül de nem akarja megérteni hogy ez így nem jó. Nem akarom hogy 120 kg-os legyen már 90 kgot súrolja az 170 magasságához nem akar sportolni semmi csak kockul a tabletján sütöget rajzolgat nagyon mozgásszegény életmódot él a munkahelyén mozog csak de mivel álló munkát végez nem valami sok az. Első sorban olyanok véleménye érdekel akik átestek ezen de mindenki véleménye nagyon érdekel segítsetek legyetek szívesek. Szerintem az evéssel is probléma van mert ha fogy rá 1 2 hétre sokat eszik és vissza hízik tudom hogy nagyon nehéz fogyni de egyszerűen muszáj mert kezd így elmenni a kedvem tőle teljesen.

2018. febr. 20. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem esetleg kérdezd meg pl, hogy nincs-e kedve veled esetleg elmenni ilyen konditerembe, vagy fitness-órára, menjetek el együtt. De amúgy mondjuk én pl nemtom. Esetleg úszni, teniszezni.
2018. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
*táncolás is lehet jó; de az már nem lenne jó, ha már nem tudnál rá nőként tekinteni, és annyira túlzottan húsos lenne, hogy már tényleg semmilyen szín alatt nem tudnál vonzódni hozzá. Szal pl a tánc még lehet jó erre, talán a zumba pl én nem tudom nem ismerem ezeket. De asszem az talán pl. Vagy esetleg járjatok el együtt kocogni. Vagy vegyetek otthonra ilyen futógépet pl.
2018. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképpen úgy próbáld meg, hogy közösen csináljátok, mintha program lenne. Heti 2x legalább.
2018. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Legyél vele őszinte,biztosítsd róla, hogy szereted és mondd meg neki, hogy mindenben támogatod ami ehhez szükséges de ha nem változtat félő, hogy a kapcsolatotok rovására megy.
2018. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
ne akard rávenni a fogyásra, ha neki így jó. ha látod rajta hogy nem tetszik neki se, akkor mozduljatok ki együtt, de ne "fogyál le' címszóval, mert azzal örök életre megbánthatod.
2018. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Megmondod neki, hogy vagy lefogy vagy elhajtod, mint a magzatvizet. 😬
2018. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy ilyen kérdés korábban, én akkor ezt a választ írtam oda, amit ide másolok, mert hosszú, de ide is jó válasz.

Értelemszerűen ezt a tanácsot adnám neked is, főleg, hogy nálad is a baratnődről van szó. Remélem segít. :)

A válasz tehát ez volt:


Saját példa:

Mikor a párom összejött velem, akkor egy bizonyos idő után elbeszélgettünk, akkor azt mondta, hogy nem vagyok az esete, nem ilyennek képzelt el az ismerkedéskor. Mondta, hogy szép vagyok így is, csak nem azt kapta, amit várt. Viszont hozzátette, hogy a belsőmet imádja, és mindenben azt adom neki, amire mindig is vágyott. Ezt így elmondta, kedvesen, őszintén, és nem sértődtem meg.

Épp ellenkezőleg.

Én magam döntöttem úgy, hogy elkezdek fogyni, magam miatt is, miatta is, kettőnkért. Ő nem csesztetett, nem kérdezte hol tartok, rám hagyta, hiszen szeret és elfogadott volna így is. Viszont én bizonyítani akartam magamnak, hogy képes vagyok változni és szeretnék neki tetszeni, azt szeretném, hogy büszke legyen rám.

-10 kg-nál járok, és már mondta, hogy mennyit fogytam, ügyes vagyok és büszke rám.


Tehát tedd te is ezt. Nyisd fel a szemét. Mondd el neki, hogy nem csak a kapcsolat miatt kell fogynia, változtatni magán, hanem a saját egészsége érdekében. Biztosítsd arról, hogy támogatni fogod őt, de ha elkezdi akkor ne csesztesd, csak dicsérd, DE csak akkor, ha tényleg látod ahogy változik. (Én erre külön kértem is mindenkit, hogy ne dicsérjen világnak, ha nem is látszik semmi változás, mert félő, hogy elkényelmesedek ismét.)


Ha komolyan gondoljátok egymással és ő is kellően intelligens ahhoz, hogy ebben ne a rosszat, hanem a jót lássa, akkor nem hiszem, hogy megsértődik.

Hozzáteszem, nekünk azóta, hogy én így döntöttem, sokkal erősebb a kapcsolatunk, és nagyon pozitív irányba mozdult az egész. :)


Hajrá! :)

2018. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Az én barátnőm sajnos nagyon kövér... :( Vettem egy fitness bérletet is , de nem vette a lapot. :( Szóval most megmaradt. Ha gondolod oda adom neked, nem névre szóló. Próbálkozz, hátha..Írj privátba. Nem kérek érte pénzt.

Fel a fejjel! nem csak Te vagy ebben a helyzetben :(

2018. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

szerintem ez a legnehezebb ügy.

mert egy kevésbé formásnak elég az edzés,arra még ilyen olyan fondormánnyal rá is lehet őket venni.

de az étrend megváltoztatására szinte lehetetlen.

ez csak azért sarkalatos meg a külalak 80%ban azon múlik amit eszik.

170/90el meg nagyon elhízott,ebből meg következik,hogy alapéletmód szinten egészségtelen a táplálkozása.

egy ilyen embert te a világon semmivel nem fogsz rávenni étrendre vagy edzésre.

ez a típus általában a 2es diabétesz kialakulása után is úgy van,hogy jó beadom az inzulin és ehetek tovább.

fel sem fogják,hogy gyógyíthatatlan betegségük lett.

ezért szerintem jól gondold meg hogy egy ilyen emberrel tervezel-e jövőt és a gyereked ezt a példát életformát lássa és nőjön fel benne.

mondjuk egy ennyire beteg és allergizált test teherbe esni is nehezen tud,legfeljebb lombikkal egy vagyonért.

2018. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
De jó, hogy mindenki a mozgást írja, mikor a kaja sokkal fontosabb. Ha eljár tingli-tanglizni, de mellette falja a szalonnát, semmi eredmény nem lesz.
2018. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!