Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a lánynak, hogy csak egy alkoholista senki vagyok?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedtünk meg. Azt hazudtam neki, hogy tanácsadó vagyok egy reklámcégnél, de valójában csak egy alkesz munkanélküli vagyok, aki máról holnapra él. Nem dolgozom már 2 éve. Van egy átlagos kocsim, de azt is örököltem, meg van néhány jobb ruhám is. 3x találkoztam a lánnyal, volt már szex is azóta. Elég jól elő tudom adni magam és jó a beszélőkém, ezért tudtam vele elhitetni ezt szerintem. Nála találkoztunk, mert azt mondtam neki, hogy a villám felújítás alatt áll és nem alkalmas ott a tali. Igen, a villám.. Valójában egy 1,5 szobás kis lakásom van, ami egy igazi pöcegödör. 2 éve nem volt kitakarítva már és hegyekben állnak az üres üvegek mindenütt.. Ide embert nem volna ajánlott felengedni. Tudom gerinctelenség, hogy hazudtam neki, de őszintén, mindenki ezt csinálja manapság én úgy vettem észre. Férfiak és nők is, csak adják a szépet magukról és sokszor a fele sem igaz. 36/F

2018. febr. 21. 16:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Amíg szexelni akarsz vele addig ne mond el neki.
2018. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmas vagy:)
2018. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nm húzhatod úgy se sokáig. Pár alkalom után gyanús lesz, hogy valamiért hozzád nem mehettek, örökké nem lehet 'felújítani'.
2018. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Takarits ki. Eppen ideje.

Aztan keress munkat. Annyira hulye nem lehetsz az iraskeped alapjan.

Mindezt 2 heten belul. Akkor meguszod a lebukast. Kivetel a villa. Hogy ezt hogy hihette el? 😂

2018. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
szerintem rájön magától is, ha másból nem, az alkeszbűzös leheletedből.
2018. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát, jól megcsináltad magadnak.. A villát azt miééért kellett bekamuzni? Minél előbb mondd el, jobb ha te mondod és nem magától jön rá. De a végeredményt gondolom sejted.
2018. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Kamu,azt már már nem mondom meg miből vágtam le,örülj magadnak kérdező.
2018. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Kamu.
2018. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Ha van egy kis esze, majd rájön. Az ilyen nót nem sajnálom.
2018. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Úgy gondolom ez egy provokatív kérdés!


Egy munkanélküli alkesz ezt a tényt valamilyen fokon szégyenli.


Hogy lehet,hogy két éve van pénzed piára?


Ha lenne igazságalapja a történetednek akkor viszont rendesen megindultál a lejtőn a + hazugságokkal -gerinctelen viselkedéssel...


De az is lehet,hogy a piától csak álmodtad' ezt az egészet.

2018. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!