Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már olyan, hogy azért maradt el a szex, mert bőrkeményedéses volt a talpatok és szégyelltétek?

Figyelt kérdés
Ugye szex közben láthatóvá válik a talp és elég gáz, ha igénytelen a nő....
2018. febr. 21. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem! Nem volt még ilyen, mivel nem vagyok igénytelen és nem szoktam megvárni, hogy úgy berepedjen a sarkam, hogy szégyellni kelljen...:DDDDD


Atyaég...!!! Komoly ez a kérdés????

2018. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Te mit szívtál? :D
2018. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

ezt simán kikerülik azzal hogy nem veszik le a zoknit.

viszont velem volt már több nővel az,hogy szégyellte,hogy nincs leborotválva a punija mert nem számított a dugásra és e miatt állt ellen,nem pedig azért mert nem akarta.

aztán amikor már rutinosabb lettem,akkor ilyenkor elmondtam,hogy nekem kimondottan tetszik a szőrös puni és akkor el is múlt az ellenállás.

2018. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tuti.

Sok nőnek szoktam látni, hogy bőrkeményedéses a talpa.

2018. febr. 21. 22:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Úristen, ennyi igénytelen nőt..
2018. febr. 21. 22:16
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Jó hát nem mindenki talp buz1 Ödön. Nekünk jó lesz a punci, addig nyalogasd a talpakat.
2018. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Gál Zoé ***** válasza:
36%
Még nem volt ilyen. 23L
2018. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Azért pontoztok le, mert még nem voltam akkora igénytelen, hogy repedt sarkúságra hivatkozva visszautasítottam volna a szexet?! :D


Ez kész...:D


Ha nem baj nem fogok elnézést kérni ezért...:DDDD

2018. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A bőrkeményedés és a repedt sarok két külön dolog. Ha mondjuk valaki sokat fut, sportol, túrázik, akkor nagyon oda kell figyelnie a lábaira, én hetente rendbeszedem és mégis van mit ápolni rajta. Ha hét közben jut el a dolog akcióig, ez van. Amúgy ha a férfiak nem foglalkoznak a saját lábukkal ilyen szinten, nekünk nőknek miért is kell? Hmmm? Én is szeretem ha egy férfi lába (is) ápolt.
2018. febr. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Volt, hogy be repedt a sarka. Dugott, mintha a világ sorsa múlt volna rajta. Én meg lábfejjel nem szoktam foglalkozni.

31/f

2018. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!