Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyenkor jön elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenkor jön elő belőlük a házisárkány?

Figyelt kérdés
Van egy nejem, 2 éve vagyunk házasok. Már úton van a baba. Alapjában jól megvagyunk, de félek, hogy úgy lesz nálunk is, mint a párok nagy részével, hogy ha meg lesz a baba, megváltozik majd, és csak uralkodni akar majd felettem. Nem lesz többé szeretet, stb. Barátaim ezzel szoktak ijesztgetni, hogy hamarosan házisárkány lesz belőle is. Nem szeretnék elválni, mert arra még túl fiatal vagyok, de ha azt csinálja ő is, akkor azt hiszem mégis megteszem, mert nem szeretném a legszebb éveimet egy szülési depressziós, rosszindulatú emberre vesztegetni, aki esetleg majd válhat belőle. Ti mit gondoltok, van alapja a félelmemnek? 26/F

2018. febr. 22. 11:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
41%
Van bizony. Azert jo, hogy ez azutan jut eszedbe, mikor mar felcsinaltad.
2018. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%

A szülés utáni depresszió nem választás kérdése és a férjnek segítséget és támogatást kellene nyújtania... De te a gondolatra is válnál.

Egy féregnek tűnsz.

Remélem kamu.

2018. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%

Ez szerintem csak tőled függ. Nyilván megváltozik a helyzet a jövevény érkeztével, csorbul.. vagyis osztódik a figyelem, az energia. Amit eddig csak rád fordított az most két emberre tevődik és nem tied a nagyobb hányad természetesen. De ezzel nincs is baj.

Az uralkodni akar majd feletted cucc szerintem butaság. Én el sem tudtam volna képzelni, hogy bármikor is ilyen helyzetbe hozzon akárki. Ha érzi, hogy támogatva van, nem hagyod egyedül a helyzetében. Kiveszed a részed a teendőkből és megpróbálod együtt megélni vele a családalapítás, gyerek a családban témát akkor nem lesz ilyesmi. Azok ütköznek bele szerintem ilyen problémákba, akik késve nőnek fel a feladathoz. Az, hogy ez miért van.. Hogy túl hirtelen történik, vagy meggondolatlanság áll a háttérben, egyéb más ok... végül is mellékes.

Azt azonban ne feledjük el, hogy ő már most is anya. Míg a férfi csak a születése után válik apává. Szóval neki lesz közel 9 hónap előnye. Ezt érdemes észben tartani, észben tartatni.

2018. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
#2 Ha én megteszek érte mindent, akkor elvárom, hogy legalább bánjon velem ember módjára, de úgy hallottam, hogy az esetek 90%-ában sajnos ez nem így szokott lenni. És miért lennék ezért féreg? Szerintem az a féreg, aki önző mondom semmibe nézi utána a másikat és csak arra megy, hogy lebabázhasson végre.
2018. febr. 22. 12:03
 5/45 anonim ***** válasza:
68%

A kapcsolatodra figyelj első sorban. Az is lehet, hogy semmi baj nem lesz. Szerintem várd ki a végét.

31/f

2018. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
97%

Akkor meg minek veszel el valakit, akit ennyire tartasz? Akikről azt feltételezett, hogy "csak le akar babázni végre"?!

Puskával kényszerítettek az esküvőre?

Ha a párod depressziós, akkor az a megoldás, hogy ott kell hagyni, mert van jobb dolgod is? És ha te leszel beteg, akkor is válni akarsz, hogy a feleséged ne pazarolja egy beteg emberre a legszebb éveit?

2018. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos nagyon gyakori jelenség a szülés utáni depresszió.

Jó dolgában veszik meg a kutya is, nem hiába a mondás.

Manapság jómódban élünk. Míg régen egy nőnek ezer dolga volt a babán kívül, ma már belebetegszenek ha sokat vannak otthon a gyerekekkel egyedül, mivel más dolguk nincsen, másra nem kell energiát fordítaniuk csak a gyerekre. Emberekkel nem találkoznak, max a párjukkal aki hazaesik hulla fáradtan a munkából este nyolckor... Aztán megy a mutogatás hogy nem foglalkozol velem meg a gyerekkel, te meg nem foglalkozol én velem, szex sincs, stb...

Nem a nők és nem a férfiak hibája, ezt leszögezném! Az életmódunk és folyamatos elbutításunk az oka.

Nyilván van aki felismeri ezeket a dolgokat és tesz ellene, de az kb 1000 ből 1 pár!

2018. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
98%
Jóban-rosszban, szegénységben-gazdagságban, egészségben-betegségben. Ismerős a fogadalom, hülyegyerek? 🙂
2018. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
88%
Ez szinte CSAK a férfin múlik, hogy sárkány lesz-e a nő vagy sem. A terhesség szórakozik a hormonokkal, és ez a szülés után is tart. Ezt el kell fogadni.
2018. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
99%

7#

A szülés utáni depresszió oka hormonális.


Kérdező: te egyfolytában a hibákat fogod keresni a feleségedben. Teljesen meggyőztek a haverok, hogy 100%, hogy sárkány lesz. Mindenden erre fogsz bizonyítékot keresni.

Mivel a szülés előtti és utáni hetek eljépzelhetetlenül fárasztóak, fájdalmasak, és stresszesek a nőnek, ezért biztos, hogy nem egy angyali mosolyú szexdémonka vagy konyhatündér lesz. Te meg bele fogsz kötni mindenbe, "mer' a Józsi előre megmondta".

Tönkre fogod tenni a házasságod. Nem a feleséged. Nem a baba. Hanem te. Te, meg a nagy eszű haverjaid, akik alig várják, hogy beoltsanak, mikor első alkalommal leszel fáradt vagy rosszkedvű. Ők megszívták, elkúrták a kapcsolatukat, és az ő tanácsaikra hallgatva most elkúrod te is.

2018. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!