Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy túl szigorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy túl szigorú valaki?!

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Következő lenne a problémám . Párommal hétköznap egyszer egy 20p talalkozunk illetve minden hétvégén együtt ez azt jelenti,hogy péntek este ,szombat vasárnap . De viszont a parom havi egyszer hazautazik a szüleihez hetvegere tehát olyankor nem talalkozunk majdnem 2 hétig . Hétközben a munka miatt nem tudunk talalkozni mert váltott műszakban dolgozunk . A haverjai elég sűrűn meglatogatjak havi egyszer vagy masfelhavonta egyszer .. olyankor természetesen hétvégén nem tud úgy figyelni rám a barátokkal van stb ... mondtam neki hogyha normálisan viselkedik velem és elég időt szán rám akkor semmi akadálya hogy kijojjenek ... felhivott most , hogy elujsagolja hogy jön ki a haverja de hogy az a haverja is hozna valakit .mondta hogy de mondta a haverjának hogy nem mert az is nagy szó hogy én öt megengedtem hogy kijöjjön .. és mindig ezen megy az örökös vita hogy szerinte én megszabom neki a dolgokat .. mert múltkor is kiakadtam mikor kijöttek . Persze mikor egy hete jött vissza otthonrol a barátai szüleitől (2 hetet otthon volt ) és rá 6 napra hivja őket ki egy hétre .. Szerintetek tényleg túlságosan szigorú ?! Lennek vagy egyszerűen a parom olyan gyerek fejben hogy magatol nem eri fel ésszel hogy egy kapcsolatban a másikkal időt kell tolteni és foglalkozni is kell .


2018. febr. 22. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A pasi egy tizeneves gyerek viselkedeset produkalja.
2018. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!