Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszakérnétek az összeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakérnétek az összeget?

Figyelt kérdés

Kölcsönadtam a páromnak egy nagyobb összeget (700 ezer), mivel még tanult, és nem keresett valami jól mellette sajnos.

Most már végzett, 2 hónap alatt össze tudná gyűjteni, de akárhányszor felhozom, mindig kerüli a dolgot. Volt szó róla, hogy kifizeti részletekben, volt szó róla, hogy legyen csak a fele, ne húzzam le, illetve azt is mondta, többet ad a közösbe most, hogy jobban keres nálam, tekintsünk el attól az összegtől. De amikor én kerestem jobban, én is többet adtam, eszembe sem jutna felhántorgatnu.


A párom szerint letudva, mert megkaptam majdnem ugyanazt az összeget a szüleimtől, tehát ne követeljem még tőle is.

Nem írtunk szerződést anno, már bánom.


Most már ott tartok, hogy nincs szívem felhozni se, mert mindig megkapom, hogy "jajj, az már a múlté", meg "ha valamire szükséged lesz, adok", illetve "nem szenvedsz hiányt semmiben, nem jogos alaptalanul kérni".


Már fel sem merem hozni, mert látom rajta, hogy egyszerűen kellemetlen neki, ha említem.


Nem arról van szó, hogy hiányzik az összeg a mindennapjainkból, most, hogy jól keres, valóban többet fizet a közös dolgokra, a saját dolgaimat meg bírom fizetni.

Maximum kevesebbet tudok költeni magamra, mert nagyon soká tart, ameddig visszapótlom valahogy, ha egyáltalán sikerül.


2018. febr. 22. 17:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
És még ezek után a párod???
2018. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

KÖLCSÖN adtad, vagy örökbe?


22/N

2018. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Annyira nem zavarhat, mert meg mindig kapcsolatban elsz ezzel a faszival.
2018. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, kérjél még a szüleidtől és adjál neki, ne érezze magát rosszul. Na és nehogy felhoz még egyszer, mert el fogja sírni magát, olyan rosszul érinti, hogy ilyen aprósággal zaklatod.
2018. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj hozzá neki még 1x ennyit, és fel se hozd a témát, mert végül rosszul lesz, h te már mi jogon b@šzt@tod őt
2018. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Vissza.Nem vagyok jótékonysági intézmény, hogy esetleges szakítás esetén csak úgy kidobáljak az ablakon Ennyi pénzt.Tárgyi ajándék más lap, de ez nem.
2018. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Diavolino44 ***** válasza:
69%

Nah nekem is volt egy hasonlo kapcsolatom, s termeszetesen en voltam a szrrago, mert neki a lakhatasba bele kellett adnia. Hozzateszem a fizetese kb 20%a volt az osszeg, de sose kaptam idoben volt, hogy honapok egybe csusztak s akkor mar nagyobb osszeg volt ugye. S akkor jott a magyarazkodas es a tereles. De en akkoris ragaszkodtam hozza, s nem azert mert kellett az a penz, hanem azert mert nem szeretszolgalat vagyok, s ne engem hasznaljon ki.

Mi kulonkasszan voltunk, ha kozos a kassza, akkor szerintem nem ildomos visszakerni.

2018. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2018. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
#3: hol írja a kérdés a nemeket? Vagy csak szexistának tetszik lenni?
2018. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Vissza!
2018. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!