Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a haverom "kiszemeltje" csak kihasználja a haveromat?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, h semmi közöm hozzá, mert az ő dolga, de akkor is aggódunk érte a nővérével együtt.

Október körül interneten talált egy lányt (16 éves) majd beszélgetni kezdtek (haver 26 éves idén lesz 27 :D). A lánnyal párszor találkoztak a téli szünetben, vitt neki rózsát, plüssmackót, majd a kislány hirtelen nem írt neki vissza, nem jelentkezett neki. Azt gondoltuk, h legalább az egyiknek volt esze, h rádöbbent, h ez nem biztos, h egészséges. Lehet kárörömnek gondoljátok, de örültünk, h nem jött össze neki egy kis 16 éves gyerekkel.

Ma pedig nagyban újságolja a haver, h ma IS elment a lányért a suliba stb, aztán vett neki pizzát és újra beszélgetnek, de csak olyanról, h ki kivel ismerkedik jelenleg, semmi több, csak barátok. Annyit fűztem hozzá, h ha nekem is ennyin múlna a kényelmes hazajutás a suliból, akkor nem lenne probléma beszélgetni veled ilyen témáról és ezért találkozni, h hazavigyél. Erre elkezdte terelni a témát, de én folytattam, h nem lehet ennyire h..e, h nem veszi észre, h a lány totál kihasználja őt és a kedvességét, miközben biztosan reménykedik benne, h a lány érezni fog iránta valamit. Mit tudunk tenni? Amikor nem beszéltek akkor nem lehetett vele beszélni, annyire maga alatt volt. Mi van, ha újra megtörténik?


2018. febr. 22. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ne szólj bele!
2018. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aham. A kihasznalas egy fuvar a sulibol es egy szelet pizza.

Dedo a kobon. Ovi rovat lejjebb.

2018. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A suli nem 10 percre van egyikőjüktől sem, hanem fél óra oda-fél óra vissza úttal...
2018. febr. 23. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!