Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják a barátomra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a barátomra hogy hazug és csaló. De velem és pár emberrel nem ilyen. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyes emberekkel (legjobb barátjával, velem, az anyukájával) teljesen kedves, őszinte. Közben a barátaim mindenfelől mondják hogy hazug és pszichopata. De mikor odamegyek hozzá egy teljesen aranyos, nyugodt úriembert látok aki csak elismerésre vágyik (erről már beszéltem vele és ő mondta hogy elismerést szeretne és nem azt hallani mindenkitől hogy hazug...) És igaz hogy néha kisebb csínyeket meg füllentéseket elkövet másokkal én teljesen jó embernek látom. Igazam lehet és jó ember vagy csak kihasznál pár embert és elhiteti velük hogy ártatlan játékból?

2018. febr. 25. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van. Miért? Mert egy jó ember mindig és mindenkivel jó ember. Egy rossz ember viszont azzal jó és kedves akivel ez az érdeke, és akitől elismerést vár. Akit semmibe sem néz, annak hazudozik, becsapja, szemét vele stb. Ha nem is pszichopata, de mindenképpen nárcisztikus jellem. Sosem lennék ilyennel kapcsolatban, sőt bárkivel aki másnak hazudozik és nem őszinte. Ugyanis akkor már semmi biztosíték nincs arra, hogy nekem nem hazudik a kedvességével. És mi lesz, ha összeveszünk, megsértődik stb? Akkor majd jön a büntetés, hogy velem lesz szemét? Dobd a francba.
2018. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mióta ismered?
2018. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért erősen elgondolkodnék, ha hasonló állításokat hallanék a páromról, főleg a saját barátaimtól! A legközelebbi barátaimban maximálisan megbízok, évek óta bizonyítanak folyamatosan.

Nálam a kisebb "csínyek" és "füllentések", maximum egy ovistól normálisak. Nehogy abba a hibába ess, hogy olyannak akarod látni, amilyennek szeretnéd, és nem olyannak, amilyen valójában!

2018. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elképesztően naív vagy, és manipulálható. A pszichopaták és nárcisztikusok az ilyeneket tudják az orruknál fogva megvezetni... Ha rajtad és anyukán kívül mindenki ilyennek látja, akkor abban valószínűleg van valami. Mindig azokhoz kedves, akikhez érdeke fűződik. Itt nincsenek érzelmek...
2018. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdés majd akkor jusson eszedbe, amikor elmúlik a rózsaszín köd, kiesel a kegyeiből és neked is megmutatja az igazi hazug, manipulatív arcát. Ismertem ilyen ostoba nőket, akik azt látták ebben a (sajnos gyakori) típusban, amit látni akartak, ők is pont úgy érveltek, mint te.. mind pofára esett.
2018. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Az szerintem már baj, ha valakinek az a legfőbb motivációja, hogy mások által elismert legyen.
2018. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele. De még mindig kedves segítőkészen viselkedik. Ez is a csapda része? Amúgy látok rajta igazi érzelmeket. Elakad a lélegzete ha megölelem (nem azért mert megfojtom vagy büdös vagyok)
2018. febr. 25. 12:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz az ő fejével gondolkodni, és helyedben nem is próbálkoznék ezzel! A megérzéseidben kell bízni, na meg persze a barátaidban. Nyilvánvalóan nem írtad volna ki ezt a kérdés, ilyen formán, ha nem "lappang" benned valmi fura kételkedés.

Szerintem helyesen döntöttél, hogy szakítottál, ne hagyd magad megvezetni.

2018. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottál vele, mit ölelgeted? Szakítsd meg a kapcsolatot vele és kész. Különben az ujja köré csavar megint.
2018. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem látod a valódi arcát a rózsaszín szemüvegen keresztül.
2018. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!