Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevésnek érzem magam a páromhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek érzem magam a páromhoz?

Figyelt kérdés

A párom informatikus több év tapasztalattal. Van egy jó állása jó fizetéssel, laza munkaidővel (nincs megszabva, hánykor megy be, vagy jön, csak a heti óraszáma).

Èn hülye vagyok a technikàhoz. Gimiben volt ugyan 4 év informatikànk, programoztunk is, de csak olyan bölcsödés szinten.

Most nyelvszakon vagyok egyetemista nappalin illetve mellette diákmunkàzok egy szupermarketben. Sajnos nincs esti vagy levelező, így csak heti 1-2 napot tudok dolgozni, a pàrom fizetésének a töredékét sem hozom haza sajnos. Még akkor se fogom, ha végzek, maximum a felét, de az màr tényleg a plafon.

Van bennünk sok közös, ugyanúgy szereti az irodalmat, több nyelven (ő 3 én 6) beszél, tehàt nincs köztünk szellemileg akkora szakadék, de míg ő érti, amit én csinálok, addig nekem az övè kínai.

Ha a barátaival (mind infós) beszélgetnek, én csak bàmulok, mert többnyire munkàról van szó.

Ill a lányok, a pàrjaik, is ilyen pàlyán vannak, vagy ilyenre készülnek, szóval egyedül èn vagyok a kakukktojás.



Jogosan?


2018. febr. 25. 12:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt: a pàrom diplomás
2018. febr. 25. 12:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, bölcsebb lenne ilyen esetekben olyan párt keresni, aki hasonló szinten mozog. Ha te el is érsz valaha az ő jelenlegi szintjére, ő akkor már megint pár emelettel feljebb lesz.
2018. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
A parom mernok, gepeket tervez, en semmi ilyesmihez nem ertek, de eszembe sincs ezert kevesebbnek erezni magamat. Nem vagyok en polihisztor, hogy mindenhez ertenem kell.
2018. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán jellemző a nők érdeklődési körei közé az informatika, pláne a programozás, nekem volt párom, aki jól tudta a programozást, de végül a munkahelyi környezet miatt hagyta ott. Inkább tipikusan női pályát választott, mert ott jobban érezte magát.

Fizetés az meg....én szerintem nem ez boldogítja az embert.

2018. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Velem szembe lakik egy pár. A férfi infós, a párjának még az okos teló is sok:))

Ettől függetlenül látni a szeretetet, szerelmet, a két kicsit boldogan nevelik:)

Ide is járnak infósok, a nő hoz kávét, sütit és hagyja őket beszélgetni, alkalmanként dolgozni. Nem csüng rajtuk, miről is van szó, mikor úgy sem ért belőle semmit.

2018. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 nyelven beszélsz? ....... és kevésnek érzed magad? Hidd el nincs köztetek szakadék. Más a szakterületetek ennyi. Egy ember nem lehet mindenben zseni.
2018. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!