Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy betegesen féltékeny barátnővel?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. Mindig azt nézi ki kedveli a képeimet.Szabályos nyomozást folytatott , hogy ki kicsoda az ismerőseim közül. Kamu facebook profillal rá írt a lányra. Ha az utcán sétálunk kire nézek rá. Nem tudom neki megmagyarázni nem kell félnie semmi ilyesmitől. Megcsalták egy sok éves kapcsolatban. Vagyis mellette az exe viszonyt folytatott. Ezért aggódik ennyire. Szeretem, nagyon. De ez beteges.

2018. febr. 25. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a beteges féltékenységét nem tudod megszüntetni, esl. szüntesd meg a barátnő státuszát.
2018. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Idő talán megoldja.....mindenesetre le kell foglalni, ne legyen ideje agyalni. Az ilyen embereknek általában vagy kevés, vagy kevés normális barátjuk barátnőjük van. Utóbbi..vagy olyan embereket ismer akik fűvel fával elmennek, vagy olyanokat akik adják alá a lovat. Sok unalom=Balázs Mónika ....show ahol mindenki volt mindenkivel, szappan operák ahol dettó. Folyt köv..m
2018. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Elvinni egy jó szakihoz.
2018. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
2es vagyok. Az se jó megoldás, hogy bizonygatod a szerelmed/hűséged. Mert akkora bélyeg visszanyal. Bebeszéli magánák, hogy azért "nyalizol" mert bűntudatod van.
2018. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen. Ezért pattant helyzet. Mintha direkt keresné, hogy megcsalom. Jeleket keres.
2018. febr. 25. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyik barátomnak ugyanennyire betegesen féltékeny barátnője volt, idővel egyre rosszabb lett, sehogy sem lehetett "meggyőzni" a lanyt arról, hogy barátom őt szereti, és hűséges hozzá. Végül szakítás lett a vége, a barátom önbecsülését teljesen tönkretette.. a szakembert én is javasolnám egyébként, ilyenfajta féltékenységnél igen komoly (korai) sérülései lehetnek a lánynak
2018. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Na igen szakember...jó!!! De hogy viszed el?? Mert ha megemlìted neki balhézni fog(hat)!
2018. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, igaz, nem tudom hogy lehet szakemberjez vinni, ha maga nem látja be mennyire beteges amit művel :(
2018. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rövid úton szabadulj meg tőle... Így jársz a legjobban! Tapasztalat...
2018. márc. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!