Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jogosan esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Elég nagy körkülönbség van köztünk a párommal.

Múltkor megálltunk egy bolt előtt,ahol őt ismerték(engem nem) és közölte velem,hogy nem akar együtt bemenni,mert hogy nem akarja,hogy együtt lássanak minket.

Ez nekem nagyon rosszul esett,és odavágtam hogy akkor menj be egyedül. Erre otthagyott,és bement egyedül,egy szó nélkül.



2018. febr. 25. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

És, minek is vagy együtt egy oylan emberrel, aki szégyell téged? Vagy akár..titkolni akar? :D

Ne haragudj, nem tudlak sajnálni...ha van eszed, otthagyod., kortól függetlenül.

2018. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megtenném neki azt a szívességet, hogy az életben többet nem látnak minket együtt.
2018. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nem lettem volna az üzlet előtt amikor kijön.


Ha valakivel nem akarok nyilvánosan mutatkozni, azzal nem mutatkozok nyilvánosan.

Viszont ha felvállalom, akkor mindenhol, és mindenki előtt

2018. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem minek nevezed a parodnak. A szemeben max. egy fiatal parszor hasznalatos ge-ciputtyony vagy, akivel lehetoleg meg se lassak. Ez nem parkapcsolat, dehogyis.
2018. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! A leírtak alapján szégyell téged.
2018. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szívesen lennék olyannal, aki ennyire tapintatlan.
2018. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van :( én sem szívesen vagyok egy olyannal,aki szégyell engem.
2018. febr. 25. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jogosan esett rosszul.


Én megmondanám neki, hogy megoldható, hogy ne lássanak minket többé együtt...úgy soha. :D


22/N

2018. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!