Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm itthon azzal köti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm itthon azzal köti le magát, hogy nyomkodja a telefont. Bővebben lent. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lenne egy halom szokásos háztartásbeli “munka”, vagy éppen egymásra fordíthatnánk egy kis időt, de neki reflexszerű már, h hazaér(ünk) és nekiáll telefonozni. Sehol máshol nem csinálja ezt, csak itthon. Jellemzoen nem chatel, szoval semmi féle megcsalasrol meg a “hatam mogott mas pasival beszel” dologrol nincs itt szo, hanem face, insta meg a tobbi sz@r. Már beszéltem vele erről h leszokhatna a telorol, de szerinte ez nem fuggoseg. Nem egy vitánkat generálta már ez. Utána pár napig jobb a helyzet, aztan ujra ez van. Illetve mindenhonnan elkésunk mert telefonozik, aztan nem eri utol magat. Már marhára unom ezt. Persze rengeteg jó tulajdonsaga van, es szeretem. Nem veletlen vagyunk egyutt de ez nagyon zavaro, h lenne idonk egymasra es ő vigan nyomkodja a telot. Amikor kiveszem a kezebol/szova teszem akkor meg o van megsertodve h de o azt meg akarja még nézni stb stb.

Volt mar olyan h “teszteltem”, es nekialltam ugyanazt csinalni mint ő, csak telefonoztam, en is epp lekotottem magam. Kb este 9tol 1ig (eleg nagy kihivas volt nekem). Akkor meguntam es mondtam h aludhatnank. Igy is volt. Aztan masnap kb este 9fele kezdmenyeztem h esetleg sex vagy vmi, mint ugy altalaban a parok. Erre o faradt, nincs kedve stb. De telefonozni volt ereje 11ig...ha szovateszem akkor persze nem függő..:)

Sajnos nem egyedi eset volt ez sem.

Ki mit tenne? Illetve szerintetek miért csinálja ezt?

Ami kellhet realis valaszokhoz: 3eve vagyunk egyutt, 20as eveink elejen mindketten, egyetem, +melo, +hobbi,+ albi fenntartasa.

Köszi előre is a válaszokat.

A helyesiro bajnokokra nem vagyok kivancsi :D.



2018. febr. 25. 17:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Te végzel házimunkát?
2018. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%

# 1

Ez most hogy jött?


Instán mit nyomogat egész nap? Egész nap képeket tesz ki? Mert ott tapasztalatom szerint az van nagyon intenzíven jelen, aki be akar pasizni.

2018. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Egyetemre jár, melózik akkor este, ha hazáért hagy nyomkodja már egy kicsit a telefonját, ha ez kikapcsolódás neki jezusom...


Én esténként olvasni szeretek, xboxon játszani akár órákon keresztül eszébe nem jutna a páromnak rám szólni. De nekem sem rá.

2018. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Haza ért*


Ő rád szólt amikor te is elfoglaltad magad?

2018. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Hogy jön ide? Lássuk csak: "Sehol máshol nem csinálja ezt, csak itthon." - Valami oka csak van.
2018. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért csinálja ezt csak otthon, mert rendszerint az embernek akkor van kis ideje arra amit szeretne csinálni.
2018. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Vagy csak a kérdező többi felesleges hisztije elől inkább a telefonba menekül...
2018. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
31%

Ez a korszellem. Na meg posztolnia kell, hogy mitörtént a napon, mert ami nincs facebookon, meg instán, az nem történt meg.


Én is jártam ilyen insta facebook hercegnővel, és mindent posztolt hol voltunk, mit csináltunk, bár szerencsére a dugásainkat még nem.

2018. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
Fúrcsa válaszok....tedd ki a mentális gondok rovatba, hátha ott komolyan veszik. Mert ez szerintem függőség. Ha egyik cigit a másikról gyújtaná.9től 11ig már lenne itt puffogás.
2018. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Mondanám neki, hogy nem kell nyomkodnia, a kapacitív kijelzőva legenyhébb érintést is érzékeli.
2018. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!