Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízhatok benne? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy gondoltam hogy a kérdésem ebbe a kategóriába illik a legjobban, bár nem tudom.

Párommal már több mint 1 éve élünk együtt, januárban kiderült hogy babaát várunk (én nem szerettem volna, de úgy volt páromnak nem lehet gyereke és mivel így alakult inkább szerettük volna megtartani). El kezdtünk nézelődni lakás terén mert a babát már a saját lakásunkba szeretnénk.


A nagyon nagy problémám pedig az, hogy az utobbí időben nagyon sok dologról kiderült, hogy párom nem mondott igazat nekem, mást mondott vagy el se mondta. Folyamatosan derülnek ki olyan "hazugságok" amik már akkor születtek mikor együtt voltunk.

Szeretem, de néha elbizonytalanodom. Semmiféleképp nem szeretném megszüntetni vele a kapcsolatot, mert szeretném ha a gyereknek lenne apja. De nem tudom mit csináljak. Segítőkész, kérek valamit sokszor tényleg megteszi, probál a kedvemben járni, de nem bírom ezt az állapotot ami most van.


Mindig érzékenyebb volt a lelkivilágom és attól félek, ha nem hagyja abba bekattanok és nem fogom bírni. Sokszor kértem, hogy mondja el a dolgokat mégis úgy gondolom nem bízik bennem.


Szerintetek mit csináljak? :(


2018. febr. 25. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Miben hazudott neked? Fontos lenne tudni, hogy fontos dolgok ezek, vagy inkább apró fülletések.
2018. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!