Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül is lehet boldogan élni?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve vagyunk együtt a párommal. Nem túl sokat vagyunk együtt de általában akkor jól érezzük magunkat. Pár napja került elő a szerelem kérdés. Ő azt mondta, hogy nem szerelmes de nagyon szeret és nem is akar szerelmes lenni mert ő így érzi magát a legjobban. (Soha nem is volt az előttem sem.) Én sem vagyok szerelmes. Eddig kicsit bíztam benne, hogy az vagyok és, hogy ő is belém. Vagy még ha én most nem vagyok akkor majd kialakul de most hatalmas törésnek érzem, hogy egyikünk sem az és nem tudom mit csináljak. A szakítás is borzalmasan fájna de ez is... Nem élünk együtt, nincs is tervben a közeljövőben semmi komolyabb. Ha szerelmesek lennénk biztos minden másképp lenne...

25L


2018. febr. 25. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy?
2018. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Ha az lennék nem heti 1x vagy max 2× találkoznánk.
2018. febr. 25. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Viszont az is igaz, hogy nem tetted volna föl a kérdést, ha nem lenne benned hiányérzet, igaz?

Ha ő nem szerelmes beléd, miért nem váltotok át sima barátságra?

Ez is fájna neked?

2018. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy "lehet", de minek.
2018. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, vannak annál sokkal fontosabb dolgok is
2018. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így csak akkor van értelme folytatni, ha egyszer majd családot terveztek együtt... Magától én már nem hiszem, hogy lesz valami, max. Megszokjátok egymást még jobban, és még nehezebb lesz válni, ha mégsem tudjátok együtt elképzelni az életet.

Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok. :( igent mondtam megkérésre, de soha nem voltam benne biztos, és elválni sem tudnék. Nincs is bennem az a tipikus menyasszonyi extázis, inkább depisebb lettem a szomorúság miatt.

2018. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos hiányérzet igen van bennem... Barátságra biztos nem váltanánk, márcsak azért sem mert neki minden így tökéletes és nem menne bele.

Ha szakítunk nagyon nehéz lesz de attól is tartok, hogy olyan ember vagyok aki képtelen a szerelemre és akinek soha semmi sem elég... 😔

2018. febr. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!