Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal vagy csak fáradt?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk és mostanság furán viselkedik. Úgy érzem mintha megcsalna de lehet csak beképzelem.Az interneten keresztül dolgozik és a munkája miatt ír elvileg sokára.Illetve szereti a számítógépes játékokat pár órát azokkal is szokott tölteni.Ezzel nem lenne semmi gond de mostanában bőbeszédű és valahogy másabb mint korában.Eljárni nem szokott mivel betegsége van ami miatt egyedül nem tudna eljárni.Viszont valamiért eszembe jutott az ,hogy ilyenkor amikor azt mondja dolgozik vagy játszik lányokkal beszélget és felakarja szedni őket.Ő esküszik rá,hogy ez nincs így engem szeret a közösségi profilján az én képeim vannak.Mégis nyugtalanít amikor szó nélkül eltűnik és amikor vissza jön nem lehet vele beszélgetni mert bőbeszédű.Nem szeretném meggyanúsítani úgy,hogy nincs igazam mégis nyugtalanít ez az egész.Tudom bíznom kéne a páromba de valamiért aggaszt az egyik napról a másikra a fura viselkedése.
2018. febr. 25. 22:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha találkozunk akkor bújik mosolyog és kimutatja,hogy szeret olyankor nem fura a viselkedése de neten az.
2018. febr. 25. 22:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És neked jobban számít a virtuális viselkedése mint az IRL? Fura világ. És fura embereknek van kapcsolata.
2018. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Úgy érzem nem igazán vagy tisztában néhány szó jelentésével. Így pedig elég értelmetlen az egész irományod.
2018. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem számít jobban csak ha valakit szerettünk akkor szerintem ha nem vagyunk mellette akkor is éreztetjük.
2018. febr. 25. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Most az a baj, hogy bőbeszédű?
2018. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaguar feszült vagy ma este:)

Tehát bőbeszédű, vagy szűkszavú?

2018. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elírtam szűkszavú mostanában.
2018. febr. 25. 22:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehet vele beszélgetni mert bőbeszédű"

Próbálok nem nagyon röhögni.

Mentsük a menthetőt, talán nem is akkora hülyeség. Annyira fossa a szavakat, hogy nem jutsz szóhoz? :D

2018. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írok neked, látom nem írnak.A hirtelen változás mögött lehet megcsalás is, de a többi infó amit írtál ellentmond ennek. Ezt senki nem tudja itt kétséget kizáróan megválaszolni. Ha aggódsz figyelj, légy résen. De a párodat ne gyötörd ezzel.
2018. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk csak a párod tudja. Ő meg nyílván nem fogja beismerni hogy igen megcsal. Jobb neki biztos ha egyszerre több vasat tart a tűzbe. De általában a női megérzések helytállóak.
2018. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!