Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy felidegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy felidegesítem magam azon hogy a barátom, akivel kb másfél napja egy mondatot beszéltünk, leráz azzal hogy megy aludni mert fáradt, de azért másokkal tovább tolatja a messengert? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Általában nem szokott érdekelni, meg se nézem h aktív-e, mert én magam csak heti egyszer érzek ingert h válaszolgassak az üzijeimre. Ma viszont pont láttam mert ma volt a heti 1x és megakasztott h ilyen engem meg lerázott. Én sosem tudnám... Általában beszélünk normálisan. Érdekli mi van velem, stb. Viszont megjött és ilyenkor nem látok tisztán, nomális válaszokat léci. Nincs másik nője az fix, de ennyire szarik rám, vagy ennyire egy lusta állat (mert amúgy az). De én is és az ő kedvéért mégis hozok egy csomó áldozatot. Elsősorban fiúk válasza kellene h ők hogyan élik ezt meg.
2018. febr. 27. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2018. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
20
2018. febr. 27. 22:03
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Csak mondom, hogy a Messenger akkor is aktívat jelezhet, ha be van kapcsolva a netem a telefonján, és kap egy üzenetet.
2018. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Net*
2018. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Lehet nem tudott mit írni neked és nem akart megbántani.
2018. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát lehet, de azért szarul esik...:/
2018. febr. 27. 22:22
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Másfél napja nem beszéltetek, nem másfél hete basszus.. Tipikus hiszti a semmin.
2018. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Írtam h megjött....-_- szóval lehet igen...
2018. febr. 27. 22:33
 9/20 Interferencia ***** válasza:
84%
Csodálatos ez a kérdés és a válaszaid. :D
2018. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Szegény barátod....Az isten mentsen meg egy ilyen nőtől aki ezen képes kiakadni.
2018. febr. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!