Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak ha el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak ha el akar menni az exe temetésére?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a temetés, de még nem említette, hogy menni akarna, de lehet azért, mert úgy van vele hogy egyertelmű, hogy menni akar. Viszont én nem akarom, hogy menjen. Hogyan mondjam el, úgy hogy ne legyek szemét? Vagy az, ha azt mondom menni szeretnék én is? Az rosszul veszi ki magát? Végülis nem voltam rosszban vele és őszintén nagyon sajnálom is, ami történt. Egyszerűen csak azt nem akarom,hogy a szüleivel meg a családjával ott jó pofizzon. Szerintem ez senkinek sem hiányzik.

Lehet erre normálisan reagálni egyáltalán? 1 éve szakítottak


2018. febr. 28. 12:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%

Erre normális nő úgy reagál, hogy kivasalja a fekete ingét, és megkérdezi, hogy szeretné-e, hogy vele menj és támogasd.

Biztos jópofizni mennek a rokonok a temetésére... jó, hogy azt nem mondod, hogy buli lesz.

2018. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

A szemét, biztos meg akar csalni...


istenem, milyen nőknek lehet párkapcsolata.

2018. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon kicsinyes vagy.


Őszintén, irtó morbid, de nem mindegy már mi lesz ott? Mire vagy féltékeny mégis?? Meghalt az exe, aki az élete része volt. Egy búcsú jár neki. A rokonok valszeg sírnak majd, nem lesz kedvük jópofizni.


Jézus sza..rd már le, eltemetik, többet hallani se fogsz felőlük, ne fájjon már neked egy pár óra nélküle...

2018. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, velem már nem fog félrelépni, max., ha ő viszi a koporsót. :D
2018. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

#1 és #2 lehet én vagyok vak, de sehol nem látom leírva a kérdező nemét. Simán lehet egy férfi is ilyen féltékeny az elhunyt ex családjára.


Egyébként nem értelek kérdező, nyilván elmegy egy olyan ember temetésére, akit valaha szeretett. Én még a szomszédnéni temetésére is elmentem úgy, hogy nagyon ritkán beszéltem vele, és rakok gyertyát a sírjára minden Halottak napján. Temetésre nem családdal jópofizni megy az ember...

2018. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

Exe? Temetes? Ez nekem olyan kb mintha egy belterjes sztorit hallanek ket edes testverrol akik egymasba szerettek.

Ha az az exe volt, minek megy?

Egyaltalan honnan tudja a dolgot, mi koze hozza?

Mindegy, nem ertem.

2018. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért fáj neked, ha elmegy a párod a temetésre? Ez a "nem akarod, hogy a családdal jópofizzon" nagyon gyenge kifogás. Ezt egyébként nem lehet úgy megmondani, hogy ne legyél szemét. Te vagy a társa, neked az a dolgod, hogy támogasd, akárhogy is dönt.
2018. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny. Mármint nem a gyakori formában. Csak én se mennék az enyémére,ha ne adj isten ilyen helyzet lenne. Nem érzem ezt normális dolognak.
2018. febr. 28. 12:45
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lenne normális? Én is jóban maradtam az exeimmel. Nem tudom elképzelni, h a férjem ilyenen agonizaljon. Szimplán féltékeny vagy, hogy nem körülötted forog a világ. Nem náthás, vagy a vakbele fáj szerencsétlennek, hanem meghalt. Miért fáj neked, h elakar menni?
2018. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem hiszem, h a szülők a gyerekük temetésén jópofizni akarnának.
2018. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!