Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem haljandó törölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem haljandó törölni a kedvemért, nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk a párommal.

Az utóbbi időben vettem észre azt, hogy felkeresték egymást(közösségi oldalakon) egy régi lány ismerősével akivel valahol találkozott és tetszettek egymással. Aztán a párom hazajött és ennyi volt.


A lány kereste fel, aztán a párom megkereste a többi oldalon is és nézte a képeit, bekövette.


Ne értsétek félre, nem vagyok épp olyan hárpia, hogy nem lehetnek női ismerősei a páromnak, de ez igy, hogy bejöttek egymásnak és most hirtelen nézegeti őt és kapcsolatba léptek nagyon zavar.

Tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy meg is fogja d-ni, viszont érzelmileg kicsit árulásnak érzem tőle és megingott a bizalmam. Főleg úgy, hogy teljesen ellentéte vagyok a lánynak, fizikailag szerintem sokkal vonzóbb nálam.


Beszéltünk erről, azt mondta, hogy ne gondoljak bele semmit, csak egy régi ismerőse és kiváncsi volt mit csinál, miket oszt meg. Mondtam, hogy engem nagyon nyugtalanit, hogy kapcsolatban vannak és ennyire akarja látni mi van vele, megnyugodnék, ha ezentúl sem lenne jelen, mint ahogy eddig is megvolt nélküle évekig, mig együtt voltunk.

Nem hajlandó megtenni, azt mondja, hogy nem törli ki, miért ne lehetne ott és mit szólna a lány ha kitörölné ha egyszer elfogadta.(Évek óta sosem beszéltek, nem voltak ismerősök)


Nagyon zavar, hogy érdekli mit gondol egy idegen lány és a saját párjával veszekszik miatta.

Jogosan vannak félelmeim?

Kérlek, a normális és nem letoló véleményeiteket osszátok meg velem, nagyon el vagyok keseredve. Ő ezt látja, és nem törődik.


2018. febr. 28. 12:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

tetszettek *egymásnak.


Elnézést a hibákért, sietve irtam és teljesen magam alatt vagyok.

2018. febr. 28. 12:42
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Pszichológus kell neked, nem párkapcsolat.
2018. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Most ha azt nezzuk, hogy a parod hu de nagyon szeret, akkor nem akarna teged ketsegekbe keverni, nem akarna neked rosszat, sem pedig nyugtalansagot. Nem gondol bele abba, hogy ez milyen szar neked. Csak a sajat, onnon, bitang, ehes igazat vallja.

Neki jo, ha masnak rossz, leszarja. Es ha az a masnak rossz, jelen helyzetben te vagy...latod, mennyire erdekli.

Es ilyenkor gondolkodom el azon, hogy a ferfi akivel vagy, vagy aki ilyen ketsegekbe folytja a parjat, elgondolkodik-e azon, hogy milyen erzes lenne neki, ha pl ezt te csinalnad meg vele.

En szerintem ezt a temat nagyon, de nagyon felkellene boncolni vele.

2018. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tegnap este hoztam fel a témát, mert mikor először mondtam nem történt semmi. Szépen kedvesen, nem követelőzően mondtam neki, hogy akkor tudnék teljesen megnyugodni, ha minden olyan lenne mint egy hete, mikor nem volt képben ez a nő, mert rosszul esik ha tudom, hogy ő ennyire kiváncsi rá és ezentúl fogja nézni. Annyi volt a válasza, hogy minek törölné ha ismeri? (Évekig miért nem volt ott, ha ismeri?)

Nagyon nyugtalanit, hogy feltünt és hirtelen ennyire érdekli. Az mégjobban, hogy nem számit neki mit mondok, hanem egy idegen miatt veszekszik velem.

Nagyon elgondolkodtam a kapcsolatunkon.

Kérdeztem, hogy ő mit szólna, ha megkeresnék egy fiút, aki előtte tetszett nekem és ezentúl látni szeretném mit csinál? Annyi a válasza, hogy ha ismerem, miért ne.

Azóta nem beszéltünk. Másnak ez nem jelentene semmit?

2018. febr. 28. 12:55
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

#3-as válaszolóval egyet értek.

Azt is meg kellene tudalkolnod, hogy ő fordított helyzetben mit reagálna? Milyen érzései lennének ezzel kapcsolatban? Ha szeret valószínűleg nem azt, hogy lesz**rná.

2018. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Megis válaszoltad, akkor a helyzet, hogy nem szeret, nem érdekli te mit érzel.
2018. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

Na nekem ezert lehet csak a kozos ismerosoket latni.


Igaza van, hogy nem torli ki. Ez erzelmi zsarolas. Ha szeretsz, akkor ezt meg azt teszed....

En nem turnem az ilyent.


35N

2018. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy vagyok vele, hogy ha már kapcsolatban vagyok, akkor maximálisan csak egymásért legyünk. Amint bejön a képbe egy harmadik személy, már értelmetlen a kapcsolat. Egyértelmű a jelek alapján, hogy érdekli őt a lány, én nem tudnék tovább vele maradni.
2018. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Megértem, ha ez nyugtalanít. Nem mindenki elég laza és önbizalommal teli, hogy fel se vegye az ilyesmit. De attól még TELJESEN rosszul kezeled.


Miért gondolod, hogy a problémára az a legjobb megoldás, hogy megkéred, törölje? Megoldja ez a problémát? Nem. Ez nem változtat azon, hogy érez-e valamit a lány iránt. Nem változtat a te önbizalomhiányodon és bizalmatlanságodon sem. Nem segít megérteni és megfelelően kezelni a helyzetet. Sőt, abban sem gátolja meg, hogy beszéljen vele, mert ha akar, úgyis beszél vele máshol. Viszont belekényszeríted egy teljesen unfair döntéshelyzetbe, egy ki-a-fontosabb-xy-vagy-én ultimátumot adsz neki. Ezzel csak eltaszítod magadtól. Úgyhogy ne csináld ezt, be kell látnod, hogy egyszerűen lehetetlen eltiltani a párodat minden olyasmitől, ami potenciálisan hűtlenséghez vezet, ráadásul ez egy lusta, gyerekes, önző, gyáva, káros módszer.


Meg kell értenetek egymást és kompromisszumot kötni a kapcsolat, a bizalom érdekében. Te értsd meg, hogy számára mit jelent ez a helyzet, ő pedig értse meg, hogy te mit szűrsz le belőle, benned mit vált ki. Vessétek össze a két nézet közti különbségeket, és szüntessétek meg azokat, akár belátással, elfogadással, akár valamilyen változtatással.

2018. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
#9 Önbizalomhiányból fakadó féltékenykedésről akkor beszélünk, ha valaki folyton ellenőrizgeti a párját, nem bízik benne, annak ellenére sem, hogy nem adott okot rá. Itt a pasi egyértelműen okot ad a bizalmatlankodásra, akkor miért reagálna rosszul a kérdező? Szerintem csak ott hibázik, hogy nem rúgja ki páros lábbal a csávót már most.
2018. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!