Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz ez már jobb?

Figyelt kérdés

2 havonta szexelunk, azt is ugy érzem hogy ugy kell kikonyorogjem és én vagyok a fehérmaju. 10 éve vagyunk együtt, ez a kezdetek ota tart, de én marha szeretem és újabb és ujabb esélyket adok magunknak. Mindig minden élethelyzetre van valami magyarázat hogy miért nem tudunk többször.(fáradt, terhes vagyok, felebred a gyerek) mostanara azzal jön hogy ilyennek ismertem meg, ne akarjam megvaltoztatni. Eleinte elhittem, de már tele a hó cipőm és már nem is akarok vele lenni. De még csak szóvá sem teszi ha a kanapén alszom. Rengeteget tiprodom miatta, az összes önbecsülésem a béka feneke alatt van

De amugy szeret, bármit megcsinal itthon, nem csavarog.

Sokszori celozgatas után tisztáznom kellene valakivel hogy nem tudok vele lefekudni mert férjnél vagyok, de annyira tudom, hogy meg fogom bánni. A fél életem adnám egy jo szexért, egy kis szenvedélyért.

Ne bántsatok legyszi így is ki vagyok borulva.



2018. febr. 28. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyunk együtt, ez a kezdetek ota tart, de én marha szeretem és újabb és ujabb esélyket adok magunknak. - parancsolj, megvalaszoltad a kerdesedet. Meg valamit?
2018. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Hogyan vegyem rá hogy jobban kimutassa, hogy szeret?

2018. febr. 28. 13:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen terhes? A gyerek mennyi idős?
2018. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
4 éves már
2018. febr. 28. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:

Próbáltad már az egóját turbózni? Megdicsérted mennyire szexi? Elvitted randizni, pihenni, stb?


Dobd fel a szürke hétköznapjait, ne csak mássz rá és várd, hogy kívánja a szexet.

2018. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kivonulsz a kanapéra mint egy durcás 5 éves, milyen változást vársz?

Vannak közös programok, kimutatod hogy szereted, vagy csak elvárod, hogy tegye szét a lábát amikor rámászol?

Vagytok egyáltalán kettesben vagy minden a gyerek körül forog? Gondolom mindketten belefásultatok a hétköznapi szélmalomharcba, megszoktátok egymást és kellemesen elúszkáltok a meleg fosban. Az meg külön nem tett jót, hogy te kivonultál a kanapéra. Esetleg elvihetnéd vacsizni, elmehetnétek kirándulni KETTESBEN, nevethetnétek, beszélgethetnétek egy jót, megbeszélhetnétek a problémát. Nem fog magától megoldódni, nekem sem lenne kedvem így szexelni.

2018. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már sok mindent kipróbáltam, de úgy tűnik nem válik be. Ha veszek neki ajit, többnyire nem annyira lelkes. Tudok hozzászolni a témáihoz, tudok főzni. Ha lehetőség van megyünk kicsit kettesben. Nem tudom mit talaljak ki még
2018. febr. 28. 14:34
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt megkerdezhetem, hogy ő miért nem tehet barmit miért csak én? Miért esik nehézére megdicserni néha?

Ha meg baja van főleg miért nem mondja meg? Kérdeztem már miert nem akar, tudjátok mit mondott? Azt hogy ő akar

. Én meg küzdjek? Most komolyan...

2018. febr. 28. 14:43
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül az ajándék hiánya a baj. Lehet erőltetettnek érzi, vagy más baja van. Az is lehet, hogy simán csak nem szeret. Nekünk pl.sokat segített amikor éreztük, hogy kezdünk eltávolodni, hogy lett minden héten 1 nap ami csak a miénk volt. Elmentünk moziba, vacsizni, kirándulni vagy sétálgatni valamerre.


Ha te úgy érzed, hogy mindent megteszel és mégsem megy, akkor lehet hogy nem benned van a hiba. De akkor is meg kell beszélni, hogy hogyan tovább. Semmi értelme benne ragadni egy olyan kapcsolatban, amiben nem érzed jól magad.

2018. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csomóan azt hiszik, hogy te vagy a pasi, pedig te a nő vagy! :-)
2018. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!