Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe fúr, és bánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe fúr, és bánt engem, holott nem is ismer, ezt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

A páromnak volt egy huzamosabb ideig tartó alkalmi kapcsolata ezzel a nővel évekkel ezelőtt. Mi a párommal 2 éve vagyunk együtt, de sajnos van egy közös ismerősünk aki által én is megismertem,és mást sem hallok vissza,hogy hogyan szid és gúnyol engem,-pedig nem is ismer.

Mivel ezeket nem tőle hallom,hanem másodkézből nem rohanhatom le,de nagyon bánt a dolog. Mit tegyek?

A párom azt mondja szóra sem érdemes,ha őt nem érdekli a nő kavargása(aki azóta férjhez is ment!!!),engem sem érdekeljen,a múlt az elmúlt.

Mit tegyek?



2018. febr. 28. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hallgass a párodra, és mondd meg a közös ismerősödnek is,hogy Téged nem érdekel mit gondol Rólad a párod volt exe, ne számoljon be erről Neked.
2018. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!