Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért akkora hülyeség neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért akkora hülyeség neki?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy veterán Fordot,ami majdnem olyan mint ami apának is volt,annyira megtetszett,úgy döntöttem megveszem és felújítom.Már megnéztem és javában karoszéria meló lenne,de a barátnőm nagyon ellenzi,szerinte 22 évesen már család alapítást kéne terveznem,de én még ilyen lelkes már régen nem voltam.
2018. febr. 28. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha kocsi fontosabb neked,mint egy család,akkor engedd el a nődet.
2018. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fontosabb,csak kedvet kaptam egy ilyen projekthez.
2018. febr. 28. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet azt várja el, hogy spórolj a pénzzel, s inkább vegyél neki eljegyzési gyűrűt és gyűjts az esküvőre. Amúgy meg a kettő nem zárja ki egymást... Ha egy lány nem hagyja, hogy a hobbiddal is foglalkozz, akkor nagy eséllyel önző.
2018. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eljegyzés,esküvő nem lesz,ezt már nagyon fiatalon eldöntöttem,de ezt amikor össze jöttünk mondtam is neki hogy papírban,egy bürokrata előtt elmondott igéretben nem hiszek.
2018. febr. 28. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
A barátnőd helyében kidobnálak. Nem a kocsi miatt, hanem így minden miatt, amit írsz. Nem vagy komolyan vehető férfi.
2018. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Attól nem komoly, hogy van hobbija és nem érdekli egy papír?

Én se mondtam le soha a terveimrol. A család meg a hobbi bőven bele fér egy ember életében.

2018. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eltér az értékrendetek; ő rendkívül család orientáltnak tűnik, ha már így a huszas éveitek elején a családalapítás áll számára mindenek felett (vagyis feltételezem, hogy ő is veled egy korú, nem pedig a 40es évei elejét tapossa) neked viszont gondolom ez még nem annyira aktuális.

Egyik sem rossz értékrend; ő sem unalmas és szűk látókörű azért, mert így gondolkodik, és te sem vagy gyerekes és éretlen, mert találtál egy új szenvedélyt, de az ilyen eltérések néha konfliktusokhoz vezetnek.

Tudom, hogy nincs ennél klisébb válasz, de üljetek le, tervezzetek közösen, és kössetek kompromisszumokat...

2018. márc. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beszélek vele,igazából nem akarok ezer autót feljavítani csak kimondottan ezt az egyet,ha egyszer meghalok még örökségnek is jó lenne valamelyik unokának.
2018. márc. 1. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Középkorú feleség vagyok. Azért a kidobnám a barátomat, barátnőmet egy ilyen napi, aktuális, abszolút megbeszélhető problémánál igazán túlzás.

Viszont azt elárulom neked, hogy igenis lehetnek álmaid az életedben, és azt egy párnak nem ildomos meghiúsítani, hanem a szerető pár ebben támogatja a társát, vele örül, ha ő is örül, s ha meg épp nagyon nem érdekli a téma, akkor is támogatóan, szeretetből mégis úgy csinál, mintha örülne.

Erre pedig akkor képes, ha az életszükségek be vannak töltve. Tehát ha a csekk, albérlet, kaja, rezsi, stb. ki van fizetve, kapott ajándékot az asszony a szülinapjára, karácsonyra, eljut néha étterembe, kikapcsolódni, tehát mindenre jut pénz. Akkor viszont úgymond kutya kötelessége örülni a másik örömének. Ez a szeretet.


A férjem hobbija helyet vesz el a lakás egy részéből, (vett, míg lakásban éltünk). És nyilván a cucc hozzá pénzbe kerül. A barátja (akivel u.az a hobbijuk) felesége, nagyon keményen beszabályozta a férjét, hogy csak 3 db izéd lehet, és itt kell tartanod, és ha törik, ha szakad, ezt a szabályt nem hághatod át, mert az én házamba ilyet-olyat nem hozol..

Én nem így álltam hozzá. Én próbáltam rugalmas lenni, s csinálni helyet a lakásban, nem volt könnyű. Semmilyen személyes érdekem nem fűződött ahhoz a hobbihoz, nem érdekelt, nem is nagyon tetszett, de szeretetből hagyta ezt. És néhány év múlva, egy befektető megkereste a férjemet, aki értesült, hogy neki van egy ilyen gyűjteménye, és azóta is mozifilm gyártók viszik el rendszeresen jó sok pénzért a cuccát, és szerepel filmekben a gyűjtemény, mint kellék, egy-egy jelenetnél. Mentünk mi már ebből nyaralni is. Ja, ehhez még az kellett, hogy én a tárolás mellett kitaláltam, hogy oké, de csináljunk akkor ehhez egy ilyen-olyan honlapot, hogy van ez s ez, ennyi órára kölcsönözhető. A honlapot megcsináltuk ingyen, tárhely díja bagóért van, és minden évben bevétel. Tudtunk venni egy kertes házat, ahol van külön kis házikó a cucnak mostmár.

Mindenki jól járt, boldog a párom.


Ezt nyogodtan mutasd meg a barátnődnek, amit írtam, vagy meséld el neki!


Sok boldogságot, a lényeg, hogy őt se hagyd parlagon heverni, ha ő akar majd babaszobába bútort, akkor arra is legyen nyitva a markod, és ajándékozd meg őt is néha pl. a hobbijához kellő dologgal.

2018. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!