Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a vőlegényemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a vőlegényemből, napi szinten veszekszik velem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt. Első szerelmem, szeretem, de már kikészít. Reggel 5-kor kelek és este 6 körül érek haza. Ő műszakol, lenne ideje bevásárolni meg minden, de nem, hanem számítógépezik meg a tévé előtt nasizik. Semmit nem segít be itthon, hazaesek fáradtan, mostam, kiteregettem, ő meg annyira se képes, hogy legalább a saját ruháit elpakolja nagy dolgában. Nem, leveszi a ruhákat a szárítóról, rádobja a kanapéra, aztán ráfekszik a tiszta ruhákra, mert ő így fér el a 3 személyes kanapén... Ma is hazajöttem, oké csinált pár melegszenyát enni, de én pakoltam el, porszívóztam, felmostam, ruhát mostam, teregettem, a ruhákat elpakoltam (érdekes, hogy én tudom hogy az ő ruháinak hol a helye), ő meg ezt látva 3 törülközőt behajított a szekrénybe meg 2 konyharuhát berakott a kamrába a lekvárok közé (mert nem tudja hol a helye, holott 4 éve lakunk itt). És állandóan kötözködik. Hogy a kukába miért olyan zsákot tettem, aminek nincs füle (gondoltam el kéne használni), de nem ő inkább kidobja az egész csomagot, mert ő azt nem szereti. Abba hagytam a porszívózást, mert át akartam dugni a másik konnektorba, már szól, hogy a hálószobában nem porszívózok fel??? Az ételmaradék ami napok óta rohad az asztalon nem zavarja amit ő tett oda, de ha én szólok, hogy tele a lefolyó a hajával meg az egész lakás, meg amit evett szétmorzsálta, az nem zavarja! A szobanövényt pénzért sem locsolná meg, de nekem odaszól, hogy nem látom hogy kirohad a növény? Megkértem, hogy este vigye le a kutyát, mert hajat mostam, levitte, sárosan feljöttek és áll kétségbe esetten, hogy ő nem tudja megtörölni a kutya sáros lábát, hát mondom mi lesz majd ha gyerek lesz?? Azt majd hogy fogja tisztába tenni meg minden, bele se merek gondolni.

És napi szinten ez megy, már mondtam neki, hogy inkább költözzön el, inkább leszek egyedül, de ezt nem bírom. Persze nem költözik (közös albérlet), csak csesztet. Már komolyan azon vagyok, hogy szeretőhöz menjek. Már tényleg a szakításon agyalok, de sajnos az anyagi dolgok miatt nem menne... Mit tehetnék?


2018. febr. 28. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szerető semmire sem megoldás. ultimátumot adj neki, ha nem változik, szakítsatok
2018. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyagi gondok miatt nem megy, akkor nem megy. Ha tényleg eleged lesz belöle akkor menni fog!
2018. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor ígérgette, hogy megváltozik...
2018. febr. 28. 22:50
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Mit tehetnél? Szakíthatnál vele. Vajon eddig miért nem tetted meg? Ez megérne egy komoly önvizsgálatot, akár szakember segítségével is.

Ugye nem gondoltad komolyan, hogy "mi lesz, ha gyerek is lesz"??? De ha ez kérdés, elárulom. Még rosszabb lesz. Még jobban hozzá leszel kötve, még kiszolgáltatottabb helyzetbe hozod vele magadat, ő pedig még gátlástalanabbul fog ezzel visszaélni.

2018. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudod,hogy nem változik,akkor az életedet teszed tönkre egy ilyen alak mellett,az anyagiakért?!...
2018. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jah és igen,ha gyerek is,sokkal de sokkal nehezebb lesz a "völegénnyel"...akkor fog csak igazán minden a nyakadba szakadni!
2018. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Interferencia ***** válasza:
100%
Miért mondtál igent? Komolyan kérdezem.
2018. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Én volt, hogy egy hétig nem takarítottam, főztem, mostam.

Valami a földön volt bele rúgtam, a ruhákat én is az ágy melle dobaktam.

Innentől kezdve kivette a részét mindenből.

2018. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem javulni hanem súlyosbodni fog. Erre én NEM alapoznék közös jövőt.
2018. márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne szeretőt keress, hanem másik albérletet! Szobabérlet, társbérlet, egérlyuk... Olyat, amit egyedül fenn tudsz tartani.

Aztán hagyd ott a ..csába.

2018. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!