Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez miért van?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogyha ismerkedtek egy nővel, akkor kb azonnal tudtok válaszolni messengeren, isszátok a nő szavait, új témákat dobtok fel, izgalmasak vagytok. Aztán megszerzitek a nőt, kapcsolatot ápoltok, majd szépen lassan megszűnnek az azonnal válaszolások kb fél óránként, negyed óránként dobtok 1-1 választ, unalmassá váltok. Mit lehet tenni ennek elkerülésére?
2018. febr. 28. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kapunk meg.
2018. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

"unalmassá váltok"


Nem inkább pont te váltál unalmassá a srác számára?

2018. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Amit az férfi megszerez,vagy kiismer,ugyan olyan gyorsan dobja el,mint amilyan gyorsan jött.
2018. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

nálam jellemzően addig tart a fellángolás. (vagy nevezzük ezt akárminek is) amíg meg nem kapom a nőt. és ha megkaptam akkor már csak addig maradhat izgalmas, amíg ki nem ismerem.

nyilvánvaló, hogy amíg izgalmas addig megyek utána, mert az új felfedezése mindig vonzó, és mindig olyan dolog ami élményeket tartogat számomra.


amint már meg és kiismerem, elveszíti a varázsát. rajtam eddig csak a szex segített. volt egy iszonyat csintalan és huncut barátnőm, olyan volt vele a szex mint még soha senkivel! bámulatos volt vele, elképesztő, legendás! és idővel ennek is elmúlt a varázsa.

jó lett volna vele folytatni, de csak és kizárólag, azért hogy mindig ugyanazt kapjam, nem maradok bent a kapcsolatban. az nekem kevés.. (egyelőre úgy érzem) mindig több !de! ha nem is több akkor legalább más kell, más amit nem ismerek, más ami új, más ami csábít, hogy fedezzem fel..


némi lelkiismeret és empátia azért szorult belém, ezért sajnálom is a nőket akik szerelmesek és úgy hagyom el őket, de nem érdekel, számomra a saját boldogságom az első, önző vagyok és tudom jól. :)

2018. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Akivel együtt vagy, azzal nem messengerezni kell, hanem élőben beszélni.
2018. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet az olyan pasikat elkerülni mint a 4-es?
2018. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Ez a szitu igazából pont, hogy a nőkre jellemző. A srácok szex után unják meg a nőt, ha nem tud mit nyújtani.
2018. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

hogy lehet elkerülni? :)

a/ keresel egy mamlaszt akiből papucs lesz

b/ találsz egy hozzám hasonlót aki majd azt hazudja, hogy te vagy az egyetlen.. és te el is hiszed (csak nem értem miért vagy oly naiv, hogy képes vagy ezt elhinni) tudod hadakozhatsz.. és hihetsz egy társadalmi normában, de az evolúció terméket aligha tudod felülírni pusztán kényszerből.. arra vagyunk kódolva, hogy szaporodjunk, nem pedig arra, hogy otthon dédelgessük a gyerekünket!

na igen szóval b karakter.. azt hazudja, hogy te vagy az egyetlen, miközben te otthon várod a gyerekkel, ő közben más ágyában hempereg majd, neked pedig azt hazudja, hogy plusz órákat dolgozik, ehelyett más nőt dug, aki még a te létezésedről sem tud, nem hogy a közös gyereketekről..


na most, ez a két csoport úgy kb, 85-90%át le is fedi a férfiaknak.

a maradék 10-15% megtalálásához sok szerencsét. (őszintén)

aki álomvilágban akar élni, az találjon hozzá magának egy mesébe illő herceget.

2018. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as hány éves vagy?
2018. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
11-es, szulethettel volna egy lyukkal hátrébb is. .. . Nem minden férfi hűtlen, csak a te agyadban van ez.
2018. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!