Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom tul vagy ez tényleg nem normalis dolog?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom ( ferj es feleseg vagyunk). A gondom az hogy kb 2 honapja lett egy uj barátnom aki szokott hozzank jonni vagy en megyek. A ferjemnek az elein semmi baja nm vokt evvel. De kb 1 hete folyton vitazunk ha beszélek vele vgy idejön

. Nem ő kezdi a vitát hanem én mert látom hogy puffog és nem szol hozzam. Majd a végin kinyögi hogy neki mi a baja ( az uj barátnömmel kapcsomatba)

Tudni kell rolam azt hogy bisex vagyok. De a férjemnek megmondtam hogy én nem ugy tekintek erre a barátnöre..csak szimlán nekem is jol esik ha valakivel dumálhatok. De ezt ő nem akarja elhinni es ezert van a sok vita. Mindig irányítani akar. Nem mehetek oda ahova akarok.ha megis megyek csak vita lesz belole. De ő mehetett mindig es en nm szoltam semmit. Most is azon gondolkodtam jogy jo hagyom a francba az uj baratnőt de akkor ezzel is azt érem el hogy ő tud iŕányítani.es akkor lehet 5 vagy 10 uj baratnom is mert elobb utobb velik is ez lesz. Ha tartom a kapcsolatot a barátnövel akkor fèlek hogy elhagy a ferjem. Mit csinaljak hogy ne banjam meg a dontesemet.



2018. márc. 1. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Helyetted nem tudok dönteni...azt tanácsolom, hogy a szívedre hallgass, de soha ne hagyd elnyomni magad, az megnyomorít...
2018. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az sosem normális egy párkapcsolatban, hogy az egyik irányítja a másikat, illetve korlátozza. Az ilyennek sosincs jó vége. E

Most azért mert biszex vagy ne legyenek barátaid, mert mind potenciális "ellenfél" számára? Ugyanmár. Menj és te is csináld amit szeretnél, menj el ahova kedved tartja, nyilván normális kereteken belül. Ő meg had duzzogjon, majd megszokja, hogy te is szabad ember vahy, dzabad akarattal.

Ha meg ezért elhagy, mert nem tud már korlátozni, hát hidd el, te jársz jól.

2018. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!