Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a hozzááll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a hozzáállásról?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon szeretek táncolni (fiatalon évekig versenyeztem is), de sajnos a párom erre képtelen,mert egy motorbalesetben megsérült a csípője, nehezen mozog. Megbeszéltük egymással, hogy nyugodtan elmehetek táncos bulikba(salsa,társas), egyáltalán nem féltékenykedik és ezt nagyon szeretem benne, bízik bennem és nem akar korlátozni.

A problémám az, hogy az összes olyan férfi, akivel szeretek és tudok is táncolni idővel bepróbálkozik nálam és amikor közlöm velük, hogy kapcsolatban vagyok akkor utána levegőnek néznek. Előre rettegek attól mikor kerül erre sor, mert onnantól kedve szinte borítékolható, hogy többet nem kér fel, vagy csak nagyon ritkán. Sokadik alkalom után megkérdeztem az egyik férfitől, hogy miért viselkednek így, amire azt válaszolta, hogy" van akit azért kérnek fel mert jó vele táncolni, van akit azért, mert bejön nekik külsőleg, ha mindkét kritériumnak megfelel, akkor meg jegyet kell tépni vagy sorban kell állni."



2018. márc. 1. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez olyan tipikus ismerkedő tevékenységnek tűnik, szóval megértem. Pl a neten nem is beszélgetnek tovább, ha nem vagy szabad, mert úgy érzik felesleges pazarolni az időt.

Biztos fogsz találni olyan barátot aki a tánc miatt szeret táncolni, de addig légy elnéző a többiekkel. :)

2018. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerű a válasz: Az emberek általában azért mennek bulizni, hogy ismerkedjenek. (Aki nem ismerkedni akar azok nagyobb társasággal járnak bulikba, általában a partnerük kíséretében)

Egy zenés, táncos buliban mégis mit vársz a pasiktól? Minek fecsérelné az idejét Rád tovább, ha egyszer ő azért ment oda hogy becsajozzon. Örülj neki, hogy tiszteletben tartják hogy van barátod és nem zaklatnak tovább.


Ha annyira csak a tánc a lényeg mért nem mész tánciskolába? Bár szerintem ott is bepróbálkoznának.

2018. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ezt a hozzáállást a férfiak részéről, elkeserítő. Mondjuk talán jobb is ha minél hamarabb kiderül, hogy emberszámba se vesznek valójában, ha van barátod. Szánalmas.
2018. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Előre kell tisztázni az ilyen szitukat. Alapból szólsz hogy van palid és te KIZÁRÓLAG táncolni szeretnél.
2018. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet.. bizonyára csinos vagy, a tánc pedig amúgyis egy kissé " erotikus" b( pl salsa)... semmi gond, határozottan közöld, hogy mi a helyzet...és örülj neki, hogy vonzó vagy, sok nő mit nem adna ezért. Minden relatív 😀
2018. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit gondolok? Azt hogy majdnem minden férfi azért jár táncolni hogy ismerkedjen. Most itt nem arra gondolok hogy barátot szerezzen, hanem társat. Nincs ebben semmi kivetni való. Miután visszautasítod őket szerintem teljesen normális hogy nem zavarnak többet, nem kérnek fel, hanem próbálkoznak a következő nőnél, hiszen ők azért vannak ott hogy társat találjanak, nem azért hogy téged szórakoztassanak.

Ezt jobb ha elfogadod.

2018. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Akinek fontos a tánc, keressen olyan párt, akivel ez kölcsönös.
2018. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!