Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érthette ezt barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érthette ezt barátnőm?

Figyelt kérdés

Elhívtam moziba péntek estére, bele is egyezett, meg is vettem a jegyeket. Tegnap este facebookon felvetette hogy mi lenne ha látnám az ikertestvérét (még soha nem találkoztam vele személyesen), amire természetesen azt válaszoltam hogy persze, örömmel ha tényleg bemutatja nekem. Az elején minden szokásosan ment, hogy eljön majd a tesója is és bemutatja nekem, aztán elkezdett viccelődni azzal (nevezzünk most viccelődésnek, de amúgy totál bizarr az egész, legalábbis számomra) hogy lehet nem is venném észre ha nem is ő, hanem a tesója jönne el velem moziba, lehet hogy ő maga majd a távolból fog figyelni minket, aztán már azt írta, lehet hogy ő el sem jön majd, a tesója elmeséli hogy "Majd elmeséli hogy éreztétek magatokat vagy egymást". Persze mindent smiley meg röhögőfejekkel írt, de írtam neki, hogy maradjunk a normális szokásnál legyenek ott mindketten ahogy a bemutatásnál szokták. Erre ő azt írta hogy "így akarsz MAGADNAK jót", mondom nem, hanem mert bemutatásnál ez a normális.

Aztán már írtam neki, hogy az jó buli lenne hogy a tesóját fogdosnám meg smárolnék vele? Erre ő azt írta, hogy ""Ha olyan mint én, akkor nem 8?" Itt már nagyon nem tetszett a dolog, és utána nem sokkal el is köszöntem röviden és lefeküdtem. Mindezt röhögő fejekkel írta, mintha poénnak szánná az egészet, de nálam a smiley-kban ki is merült a poénos része, nekem a szöveg és a tartalma mind bizarr és aggasztó jelentőséggel bírt. Gyakorlatilag beajánlott egy másik lánynak, a tesójának ráadásul. Nem csak azt hozza le ez, hogy csak nem jönne szívesen vele moziba, agy akárhol velem lenni, de még odadobna egy másik lánynak is randizni, ráadásul a tesójának.

Engem nem érdekel a csupa röhögő fej, az ilyen nekem nem vicces, nem éreztem benne a poént hiába tett oda mindig 5 kg smiley-t.

Egyrészt az exem hasonlóan nemtörődöm módjára tartott a végén hosszú pórázon, gyakorlatilag a végén azt mondta, hogy azzal vagy akivel akarsz, másrészt a jelenlegi barátnőm akkor lett ilyen utoljára egy hónapja januárban, amikor a volt pasija bejavart a neki küldött sms-ekkel meg e-mail-lekkel, zaklatta a barátnőmet, össze is zavarta, szakított is velem két napra.

Letiltotta őt face-n, de ha össze szakadok sem értem miért nem vált telószámot....

Azt mondta múlt héten hogy már túl van rajta, de a fene a tudja már ezt...

Mikor "viccelődnek" lányok azzal, hogy "beajánlanak" egy másik lánynak, amikor azt mondják, most találkozz vele helyettem, tök mindegy hogy kivel vagy nem? és stb. Értitek szerintem hogy mire gondolok.

Nekem vannak ötleteim, de egyik sem pozitív.

Ma írtam neki 10:30-kor, egyfolytában fent van, azóta is ír....


Ő 22, én 27



2018. márc. 1. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha poénnak szánta valóban, tényleg izléstelen.

Ird meg neki nyugodtan, hogy téged ő érdekli és vele szeretnél moziba menni és nem az ikertesójával. És legyen oly kedves és ne tesztelgessen, mert az nagyon aljas lenne tőle.


Ha mégis meglépik ezt a poént, tudod mit kell tenned.


29/N

2018. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A tipikus peldaja annak, hogy az erettseg, nem a korral jar.

Szerintem megfontolando a szakitas. Nem ez miatt. Hanem az a ket napos szakitas? Szoval neki kellett ket nap, hogy eldontse mit akar?

Na azert ez is ratesz egy lapattal ez a sztori.

Regen voltam igy egy lannyal. Bar nem ikrek voltak. Sokat utaztam hozza, volt egy huga, es az a durva az egeszben, hogy mar egyutt voltunk, szoval ment az iras nagyon, es nem csak felszines dolgokrol hanem hat elegge tomeny intim temat is irtunk.

A lenyeg, hogy kb 50%-ban a hugaval irtam. Ugy, hogy a csaj mondta neki, hogy most irj neki te, en nem erek ra (ez szakitas utan derult ki). Tehat a 13-14 eves hugaval irtam nagyreszt kb.

Az volt a vaj, hogy volt egy pasi akiert oda volt. Es o is hasonlo hosszu porazon tartott.

Nem tudom mi lenne a helyes. Meg kellene beszelni ezt vele. De nagyon!!! Tudja mar az illemet es a tiszteletet, szerintem total nem tiszteli a kapcsolatotokat. Es ebbol semmi jo nem szarmazik.

2018. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen ilyen gyerekesnek lenni...
2018. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat nagyon hasznosak voltak!

Akkor nem csak én gondolom így ezt, hogy végtelenül komolytalan volt ez a ez a tegnap esti dolog. Mindenképpen meg fogom beszélni vele, ha egyszer majd válaszol a 10:30-as válaszomra.

Addig azért sem írok rá. Nekem is "8" minden, nem aggódok rajta, nehogy azt higgye már egy percig is.

Mindkettőtöknek ment a zöld kéz természetesen!

2018. márc. 1. 12:57
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló, én is így gondolom. Fogadok amint bedobom neki a témát én leszek a hisztis és a humorérzéketlen....

Persze. Kaptál egy zöld pacsit!

2018. márc. 1. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként itt fogom a fejem. A kishúg sztori ütött :O

On

Finoman úgy jelezheted, hogy ha rákezd: "túltolod a poént (név)."

Azt vettem észre ikreknél, hogy ez életük vicce. A környezetük egy idő után megtanulja megkülönböztetni őket, de te még új vagy és (már bocs de) szo.patható.

Hátom ikerpárt ismerek, mindhárom bejátszotta ezt.

2018. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor ha erre kerül a sor, velem egyszer játssza el 4.-es válaszoló. Köszönöm a válaszodat! Ment a zöld kéz.
2018. márc. 1. 13:19
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Én ikercsajokkal sosem kezdenék, hacsak nem d.ghatod meg mindkettőt egy (vagy több) édeshármas során.
2018. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Megállapítom, hogy te sokkal komolyabb ( érettebb) vagy, mint ez a csajszi...a többit nektek kell lemeccselni.
2018. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az volt az első gondolatom, hogy biztosan van ennek a lánynak ikertestvére? Vagy majd ő maga jelenik meg másképp öltözve, máshogyan viselkedve?

Nézd, szerintem egyértelműen játszik veled, főleg ezekkel az utalásokkal, hogy jól érzitek egymást...

Én simán szakítanék, akar a fene egy ilyen gyagyás emberrel lenni. Hidd el, ez még csak a kezdet, de semmiképp sem normális.

31/N

2018. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!