Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párkapcsolatom miatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párkapcsolatom miatti tapasztalat kihatott a jelenlegi párkapcsolatomra is. Le lehet valahogy győzni? 21F

Figyelt kérdés

A jelenlegi párkapcsolatomban nem tudom jól érezni magam, akármennyire is megbízok a barátnőmben, mert nem engedi bennem valami.. A volt barátnőmtől úgy váltunk el, hogy akárkire ráírt aki mozgott, csak hogy a jelenlegi barátnőm pánikbeteg, barátkozna, és ezernyi kérdést tesz fel ezekkel kapcsolatban gyakorira.


Már volt, hogy letöltötte a badoot is barátkozás céljából, mondtam neki az nem arra van.. Ezernyi vita után ráébredt, hogy igazam van. Sajnos a mai napig sok srác is ír neki, meg szoktam kérdezni, hogy kik írtak neki, de csak kíváncsiságból.. Ő is meg szokta tőlem, ha írnak csajok.. Szerintem természetes.. Bízok benne, hiszek neki, hogy nem csalna meg, ismerem. Lassan egy éve együtt vagyunk, már éltünk is együtt, csak suli miatt visszament a szüleihez, de ahogy befejezi összeköltözünk. Megvannak a közös álmok, nem tudnánk egymás nélkül megcsinálni. Semmi okom nincs a féltékenykedésre, de arra jöttem rá tegnap, hogy lehet ez miatt szorongok amikor más sráccal ír, mivel a volt barátnőm fűnek fának írt és bennem maradt a tüske..


Néha a szorongás is elkap, amikor nem tudom utolérni a barátnőmet, de látom, hogy mással meg vígan ír. Sajnos távkapcsolatban élünk, hétvégente látjuk egymást, olyankor minden szép és jó.. Esetleg tudnátok valami tanácsot adni, rajtam kívül van még ilyen srác/lány akinek sikerült kilábalnia ilyenből?


Ui: Nem, szakítani nem akarok. Nekem Ő az igazi, azért akarok megjavulni.. legelső sorban magam miatt, mert már én tartom cikinek, hogy minden nap megkérdezem..



2018. márc. 1. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

"csak hogy a jelenlegi barátnőm pánikbeteg, barátkozna, és ezernyi kérdést tesz fel ezekkel kapcsolatban gyakorira"


Szerintem egyikőtöknek sem kellene kapcsolatba bonyolódnia, amíg le nem küzdi a problémáit.

2018. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!