Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a párom, hogy mindent amit az exemtől kaptam dobjak ki?

Figyelt kérdés

A párom nem bírja elviselni, hogy van néhány cuccom amit az előző két barátomtól kaptam, és nem dobtam a kukába őket. Semmi romantikus vagy éppen személyes dologról nincs szó, nem közös fotó vagy olyasmi ami rá emlékeztetne engem vagy bárki mást.

Hogy néhány konkrétumot említsek: 2 hajvasalóm van, mert egyet vett nekem exem. Rákérdezett a párom miért van 2, elmondtam neki, és kiakadt, hogy nekem megvan még amit ő vett.

Következő: Van egy fehér táskám, anyu meg el akarta kérni tőlem, és megkérdezte hogy “Hol van az a fehér táska amit Balázs vett?” Ekkor pont itt volt párom, meghallotta ezt, totál kiborult, hogy nekem ez is megvan még.

Továbbá: Van egy nagy képkeret a falamon, kb 15 fotó van benne. Ezt anno exem vette közös fotókkal tele, szakítás után én meg kicseréltem benne a képeket családi/barátnős fotókra. Szintén itt is kiborult mikor megtudta honnan van. És még csomó ilyen eset van, csak nem írok le ennyit.

Nem értem mi ezekben annyira kiakasztó, nem fogok egy hajvasalót, táskát, képkeretet, gofrisütőt, meleg takarót a kukába tenni, csak mert exeim vették. Ezek hasznos tárgyak, és engem egyáltalán nem érdekel ki vette. Hiába próbáltam vele megbeszélni, úgy viselkedik mint egy óvodás, rugdossa a takarómat, nem eszi meg a gofrit amit abban sütök meg ilyenek. Mostmár ha valami exemtől van nem mondom meg neki mert nem akarok balhét.

Szerintem nincs igaza a páromnak, ti mit gondoltok? Nagyon elegem van már, hogy mindig ezeken megy a hiszti.

20/L


2018. márc. 1. 13:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatosan éretlen a párod, van hova fejlődnie.

Kb. ennyi amit el tudok mondani.

2018. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Mert önző, gyerekes, hisztis és egoista. Anno én is elégettem egy korábbi kapcsolatom szerelmesleveleit az " új" miatt( követelésére)... máig bánom. Szerencsére már ő is ex. A mostani párom soha ilyenekkel nem b...sztat. Hmmm...
2018. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy magasra nőtt óvodás. Nekem is van 1-2 apróságom az exemtől, és a barátomnak is van pl. boxerja amit extől kapott, meg gondolom egyéb cuccai is. Szerintem amíg nem a randikon az exszel készült szelfiket őrzi valaki a falon szívecskés keretben, addig nincs semmi gond...
2018. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaajj jaaajjj en voltam ilyen 17-18 evesen :D

Kellett hozza 7 ev, hogy rajojejjek, hogy ez mekkora hulyeseg reszemrol. Bar szo mi szo a volt kapcsolatomban neha feljott bennem ez. De korant sem lett belole veszekedes. Szepen megbeszeltuk, hogy mi merre hany meter.

Eretlenseg, onbizalomhiany, uralas, dominalas, kikozosites, elnyomas..stb. Ezek voltak akkoriban bennem (18 evesen), minden bizonnyal a baratodban is efajta “rossz” erzelmek, hibak, allapotok uralkodnak.

2018. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Csinálj neki valami finomat és mondd meg neki, hogy azzal a sóval ízesítetted, amit az exed adott neked, aztán csapkodd a térded miként okádik sugárban és rohangál fel-alá.

31/f

2018. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok, hozzáteszem én is hasonlóan gondolkodtam 18-20 évesen. Ahogy utolsó is írta, leginkább önbizalomhiány, tapasztalatlanság, másik fél teljes kisajátítása okozták.

Mai fejjel ez már nevetséges, gyerekes.

Én is használok tárgyakat amiket az exeimtől kaptam. És nem azért használom ezeket mert tőlük kaptam,és szerelemmel gondolok rájuk miközben használom, hanem azért mert használati tárgyak, hasznosak, jók.

2018. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Bence_ ***** válasza:
87%

Önbizalom hiány!

Dolgozik, fejleszti magát?

Te is csak magadon tudsz változtatni ha arra vársz, hogy majd "magától" valtozik akkor értékeld át mire is fordítod az időd.

Beszélj vele ha még csak nem is érti, hogy fejlessze magát akkor dontsd el mit szeretnél 😆

2018. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem a macskámat is ki kellett volna dobnom,ha mindent kidobtam volnaami az exeimtől van.

Egyébként szerintem ez a féltékenység első lépcsőfoka. Azt hiszi fűznek hozzá érzelmek,hogy fontos a tárgy. Vagy attól fél,hogy ha ránézel a targyra akkor az exed jut eszedbe.


Én mondtam a páromnak,hogy nem érdekel ha el van neki téve mondjuk levél,csak sose találjam meg,dugja el jó mélyre valahova,mert nem szeretnék véletlen rábukkanni.

De a múltad az veled jött,nem lehet kitörölni.

Ha mondjuk kocsit kaptál volna az exedtől akkor elkéne adnod?

2018. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én összeírnám, mi mennyibe került, ha mindet kifizeti, elajándékozom a legközelebbi vöröskeresztnek.
2018. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert nagyon féltékeny.
2018. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!